Jailbreak 3.1.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65431
    SnbRoman
    Účastník (Participant)

    Prosím vás neviete niekto o nejakom novšiom jailbreaku 3.1.2? Ja totiž používam ten prv´y čo vyšiel (black1ran).. a stojí za hovno síce jailbreakne..ale po ňom nemožem vypínať ipod lebo by som ho musrl znova jailbreaknut..že či neviete o niečom novom čo jeho chyby riešia…díky moc..

    #180039
    stranger
    Účastník (Participant)

    skus novu verziu

    #180051
    dzankou
    Účastník (Participant)

    pwnagetool 3.1.4

    #180052
    mapozu
    Účastník (Participant)

    Ak skúsiš, podel sa sa nami o skúsenosti. Thx

    #180085
    gabonov
    Účastník (Participant)

    pwnage 3.1.4 funguje uplne skvele na prvy pokus vsetko ide pouzivam uz 2 tyzdne a zidny problem mam iphone 3G

    #180150
    SnbRoman
    Účastník (Participant)

    Díki moc za typ… tí čo ste písali že, máte skúsenosti s pwnge jak to fuguje? je to už jailbreakutý firmware, či sa to nainštaluje do ipodu?? díki moc

    #180151
    SnbRoman
    Účastník (Participant)

    Teraz som sa dočítal, že ipod 3g nieje podporovaný…má s tým niekto skúsenosti?

    #180153
    M.V.
    Účastník (Participant)

    no hej pre 3g jailbreak stále nie je….
    “Currently, all device models can be jailbroken, except for one – the third-generation iPod touch”

    #180156
    filiphrkel
    Účastník (Participant)

    caute uz sa da jailbreaknut Ipod touch 2.generation?

    #180162
    M3siacik
    Účastník (Participant)

    som v tomto zaciatocnik a chcem sa preto opytat: mam iphone 3G v pwnagetool 3.1.4 vsak nie je moznost vybrat ho je tam iphone, nejaky ipod a iphone 3G(S) co mam zvolit?

    #180163
    framil
    Účastník (Participant)

    zvol Iphone 3GS – je to aj pre Iphone 3G..Ja som dlho lamal hlavu nad tym, preco mi Itunes nechce vzat custom Firmware…Ja som totiz klikal na Iphone vlavo – a to bola verzia pre 2G.

    #180208
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Mám iPhone 3Gs s OS 3.1.2 a cez PwnageTool som sa nikam nedopracoval. Po prekopírovaní nového fw do iPhone sa odmietol zapnúť. (Neviete niekto čím to môže byť?)

    S blackra1n mám rovnaký problém, po zapnutí ho musím vždy JB cez PC a až potom sa zapne…

    #180228
    stranger
    Účastník (Participant)

    Leachim, musis predtym restornut iphone. Mne vsetko funguje ako ma. A nezabudnite Geovi poslat nejake drobne….

    #180287
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Skúšal som to asi 10x, všetky možné spôsoby, nič nešlo tak, ako by malo.

    EDIT: Pri najnovších pokusoch cez PwnageTool to zamrzne ešte v iTunes pri Preparing iPhone for restore…

    #180302
    stranger
    Účastník (Participant)

    Leachim, skus to spravit vo windowsoch… Ma teraz napadlo, ze v MAC OS X to neslo ani mne…. V oknach s blackra1n bezproblemovo…

    #180306
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Bohužiaľ nikde okrem v Parallels Win nemám, skúšal som to cez virtual v XP aj v 7, blackra1n mi nešiel ani spustiť.

    #180316
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Skúšal som to na tatkovom notebooku, kde má Win, nejde to aj tak, s blackra1n tá istá chyba, po štarte telefónu potrebuje znovju JailBreak.

    #180329
    stranger
    Účastník (Participant)

    A robis JB s origo kartou operatora na ktoreho je blokovany?

    #180333
    ericsson1969
    Účastník (Participant)

    Citam , ze viaceri sa stretli s rovnakym prob. Ja som tiez jailbrejkol IP 3GS s blackra1nom a ked ho restartujem tak som zasa v DFU mode. Skusal som ho resetnut do povodneho stavu, ale nechcelo to ist. Potom som nainstaloval iTunes 8.2 a znova restartoval do povodneho stavu. To sa podarilo. Tak som znova skusil ten cierny dazd a siel som podla navodu, ale dostal som sa tam kde som bol predtym. DFU po restarte. PWN AGE 3.1.4 je len pre MAC users. Chcelo by to nieco aj pre win . Nic proti Geohot.ovi, jailbreak je fakt za par chvil, ale mam pocit ze to nie je uplne dotiahnute do konca. Takze teraz mam sice jilbrejk , ale asi budem musiet mat IP stale zapnute, alebo pockat kym mudre hlavy vymyslia nieco nove na novu verziu firmware

    #180340
    stranger
    Účastník (Participant)

    Ako stare mate tie iphony? Geo jasne pise, ze v novych je zmeneny bootloader, takze asi tam je problem. Ja mam iphone z prvych kuskov, mal som verziu 3.0 a ziadny problem. Aku ste mali verziu FW v iphone ked ste ho kupili a aky baseband?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.