Iphone 5 : REKLAMACIA

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Iphone 5 : REKLAMACIA

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93880
    Alexm
    Účastník (Participant)

    Dobry den, poradil by mi niekto s tymto problemom? Mam Iphone asi 3 mesiace a pokazilo sa mi tlacitko na zamknutie obrazovky, ked ho dam reklamovat do Apple Store kde bol kupeny tak mi vratia cisto novy kus alebo mi to opravia a poslu ten isty opraveny? ďakujem za pomoc.

    #354238
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    novy, ale prevezmu ho na reklamaciu, nedaju ti druhy na predajni.

    #354239
    radovan192
    Účastník (Participant)

    ak sa nemylim davaju akoze novy vo foliach, ale v skutocnosti je to “refurbished”

    #354240
    q0s
    Účastník (Participant)

    rado: mas pravdu. Mam par znamych v servisoch(nielen Apple) a zial,je to tak.Telefon ti daju akoze uplne novy,ale pritom su to telefony,ktore prichadzaju do servisu a tam im daju nove kryty atd atd

    #354245
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Samotny refurbishing zabezpecuje apple. Nie servis. Nie kazdy je refubrished ale rozdiel nezistis.

    #354248
    Alexm
    Účastník (Participant)

    Ahaa, tak to cu he refurbished mi je jedno, ale ja hlavne nechcem ten isty aby mi vratili, nechcem aby sa to stalo znovu a znovu budem bez mobilu..ale dakujem :)

    #354252
    Madenio
    Účastník (Participant)

    Ja som riesil toto iste a dali mi novy kus. Trvalo to 3 tyzdne.

    #354585
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    MoRFi: Podla coho vies ze ide o refurbished a nie o novy ?

    #354589
    q0s
    Účastník (Participant)

    kelemenko: lebo to tak proste je:) Nie jeden znamy zo servisu mi to hovoril-A boli to aj servisy ine, ako Apple: HTC, Samsung..Nejaky korejcan rozbije telefon o stenu a z toho,co je dobre, budes mat ty refurbished “uplne novy kus” :D Ale v podstate to ani neries.Bude mat uplne nove kryty,s foliami atd,takze nezapodievaj sa s tym a tes sa z telefonu ;)

    #354591
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    q0s: je mi to jasne ale len tak ma to trocha trapi ani nie mesiac stary iphone a len tak dostanem refurbished viem ze nie je to nic hrozne a podobne ale z principu by som bral moj ako novy a ocakaval by som novy. Preto ma zaujima ci je mozne zistit ze ide o refurbished alebo nie (IMEI-Serial No atd.)

    #354592
    q0s
    Účastník (Participant)

    Ja ta chapem,ale vezmi si to z toho hladiska,ze v podstate novy bude,vsetko bude vymenene vo foliach :)
    Hm, na zaklade IMEI/SN si vies zistit,kedy bol kupeny ,kde,ci je blokovany atd.Ale: ak dostanes refurbished,bude mat nove IMEI,ktore myslim,ze na nete uz asi nevyhladas,pretoze nebude patrit ziadnemu iPhonu,z ktoreho mohol byt potencialne vyrobeny.Toto nemam overene,ale takto to asi bude

    #354593
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    q0s: :-) viem ze to bude vsetko navonok vypadat ako uplne nove pekne a neposkodene. Ale ako aj zarucny sertvis poznamenal vnutro-creva bude zlozene z novych ale aj pouzitych funkcnych casti pokazenych iphonov ,,refurbished iphone “.
    Patram aj po nete ako rozoznat ,,refurbished iphone” cele toto by som neriesil keby mam iphone pol rocny alebo viac, ale ked zahranicny operatory ponukaju aj moznost kupy refurbished iphone k zmluve ale ten je cca o 50 eur lacnejsi ako novy pri viazanosti. Takze je to brane ako lacnejsia verzia nie rovnaka s novou.

    #354594
    q0s
    Účastník (Participant)

    To je jasne,vacsinou v zahranici ti povedia,ze ide o refurbished, na Slovensku to nazyvame novym kusom:D
    Neviem,v tomto neporadim.Daju ti nove IMEI,ktore podla mna na strankach ako iphoneimei.info alebo s-url.ro nenajdes,to je moj nazor,tj neviem,ci mozes zistit,ci dany iPhone je alebo nie je refurbished

    #354624
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Je rozdiel refubrished ktory dodava apple. Casto aj v krabiciach u operatora subtake kusy, ale nikto to nezisti lebo su nove. A porovnovat to s refubrished vyznamom kde predajcovia skladaju vsetko co najdu funkcne sa neda. Proste neber to ako refubrished.

    #354778
    jarotaro
    Účastník (Participant)

    Ak sa dostane do PPi-ETC Slovakia s.r.o.,nezreklamujú ti ani figu.Sú tam diletanti na n-tú.

    #355227
    Rudes_ZH
    Účastník (Participant)

    Ake mate skusenosti s reklamaciou ip5 v tmobile, zaujima ma cakacia doba. Dakujem.

    #355231
    kungpao
    Účastník (Participant)

    myslím, že pod 2 týždne sa nedostaneš

    #355251
    bawy
    Moderátor

    To naozaj musím dať orangu aj telefón, keď chcem reklamovať slúchadlá, alebo sa s nimi dá nejak vyjednať aby neboli idioti?

    #355286
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Skus zavolat do PPI ci ti nevedia aspon sluchadla reklamovat bez toho aby si musel ist cez orange.

    #360296
    DeVo
    Účastník (Participant)

    ak mam kupeny cisto novy iphone 5 ktory ma necele 2 tyzdne a na displaji sa mi obiavili mrtve pixeli tak pri reklamacii mi urobia refurbishing a 2 tyzdnovy iphone mi vymenia za aj rok stary len z novymi krytmi?? to je blbost nie???

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.