Iphone 5 : REKLAMACIA

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Iphone 5 : REKLAMACIA

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 21 až 31 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #360305
    kitko
    Účastník (Participant)

    Apple ma vo vlastnom store obchode s refurbished vecami – predava tak laptopy, iPady, iPhony aj iPody.

    Vsetky sa predavaju so zarukou ako nove vyrobky, dostavaju nove baterie, prejdu testovanim. Jediny rozdiel je, ze to dostanete v hnedom kartone, nie v krasnom povodnom obale – prilozene su VSETKY accessories.

    Takze Apple-refurb by som sa vobec nebal. Vsetky iPody co som kedy kupil, boli refurbs a so ziadnym nebol problem.

    #360306
    gabonov
    Účastník (Participant)

    pri iphone 4/4s sa da refurbished rozoznat tak ze vsetky krycie priesky co su vnutri nie su cierne ale len cisty strieborny plech

    bat sa toho urcite netreba, menia tam toho ozaj dost aby to bolo ako nove

    #360313
    MacB
    Účastník (Participant)

    Keď je zabalený v hnedom obale, tak je to refurbished? A ako je to v NAY? Lebo tam majú všetko zabalené v pôvodnom obale + je ešte zabalený v hnedom. Je to proti poškodeniu alebo refur. (asi skôr proti poškodeniu, že – aspoň doteraz som si tak myslel)?

    #360315
    kitko
    Účastník (Participant)

    @ MacB

    Refurb skratka nema povodny obal – svojho casu som mal refurb PowerBook 12, prisiel v hnedom kartone (zabaleny super, ale bez povodneho obalu), rovnako kamoskin MacBook Pro prvej generacie, refurb, prisiel v hnedom kartone.

    iPod Classic prisiel v hnedom kartone, shuffles prisli v bielom kartone bez plastoveho case.

    Vsetky zariadenia mali foliu ako nove.

    Inymi slovami, Apple’s refurb masinky chodia v lepsom obale ako nove vyrobky od konkurencie.

    #377057
    mcs_dodo
    Účastník (Participant)

    nechcem zakladat novu temu, tak sa pytam tu: staci pri reklamacii iba IMEI cislo? (ipad/iphone) ??

    #377060
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Podľa toho, kde reklamuješ. Ak iPhone reklamuješ u operátora, alebo v nejakom obchode príp iPhone kupovaný cez eshop, tak samozrejme musíš predložiť aj platný záručný list. Ak ho však reklamuješ mimo SR v oficiálnom Apple Store, tak tam stačí predložiť len telefón, kde očekujú IMEI a ak je ešte v záruke a chyba výrobku spadá pod opravu vydajú ti nový iPhone.

    #377404
    elpedro
    Účastník (Participant)

    Nechápem prečo keď sa mi pokazila nabíjacka na Ip 5 tak mi zobrali aj mobil , teraz som dva týždne bez telefónu

    #377406
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    To vždy sa tak robí. Asi preto aby sa vylúčili chyby v mobile.

    #377681
    elpedro
    Účastník (Participant)

    Aj tak mi to vrátili a povedali že žiadna chyba sa nenašla a stále blbne nabíjačka a na predajni mi povedala aby som to tam dal zas

    #392547
    JOHNNY KOSCAK
    Účastník (Participant)

    Dobrý večer prajem, len ešte jednu otázočku by som mal, tak ako bolo spomínane, že stačí iMei ked chcem reklamovať v kamennej predajni Apple Store, bez záručaku, len čísto telefon. Je možne aby som sa emeilom s nimi dohodol a poslal ho tam, nakoľko na slovesku ani v čechách takýto apple store nieje.

    dôvod je problem hocičo vyreklamovať v t-mobile , iphone ma ešte 3 mesiace záruku a okolo celeho displeja ked svieti na bielo je cca 3mm ramček zažltnutej

    #392551
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Staci imei. Podle neho si zjisti, jestli je jeste v zaruce. Ale bacha! V Apple store ti vyreklamujou sk telefon jen v prvnim roce zaruky! Apple dava zaruku 1 rok, cokoliv navic jen pokud mas zaplateny apple care. Druhy rok zaruky musis resit v zemi nakupu, ktera dava zaruku nad ramec apple zaruky.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 21 až 31 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.