iPhone 5 DOSTUPNOST

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #333651
    dvd
    Účastník (Participant)

    zdravicko, neviete nahodou ako su na tom bratislavske telekomy ? su na skladoch nejake 5-ky ?

    #333679
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Som zvedavy, pri ktorom modeli buzeranti v Orange, co rozhoduju o nakupoch zistia, ze existuje aj 64 GB model. Uz ma tymto seru. 4S som chcel tiez 64 GB, ale kdezeee, 32 GB musi stacit. Pri 5tke to same, zase len 32 GB.

    Tak kedy sa Orange prebudi a zisti, ze su aj vacsie kapacity?!

    #333682
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    @Jozef Remen: Tento tyzden bol iPhone 5 64 Gb dostupnny v eshope Orange v oboch farbach. Asi 2 dni. teraz sa uz da len objednat.

    #333691
    JFK.
    Účastník (Participant)
    #334510
    peeeto
    Účastník (Participant)

    Ja som si objednaval 64 u ip5 ked bola akoze dostupna a stale nic, ma ho uz niekto ?

    #334511
    Rob
    Účastník (Participant)

    zdravim chcem sa spytat ci neviete niekto ako je na tom teraz telekom s iphone 5 32GB black, ci sa da niekde zapisat do poradovnika (chcem predlzit pausal) dakujem za info

    #334538
    denton
    Účastník (Participant)

    tiez mam objednany biely 64 od Orangeu uz od 26.10. (ked bol akoze dostupny) a stale ho nemam

    #334540
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    Je tu niekto kto si objednal iPhone 5 na Orange predajni a uz mu ho dorucili?

    Mne uz dochadza trpezlivost, mam ho objednany cca 4 tyzdne. Pred vyse dvomi rokmi som presiel z iPhone na HTC, teraz som si povedal ze dam zase iPhone sancu, ale do januara cakat nebudem.
    Momentalne uz hladam alternativy, bud prejdem do Telekomu so vsetkymi pausalmi, alebo idem do HTC One X+.

    #334543
    basman
    Účastník (Participant)

    ja mam objednane od 28.9 a dnes som bol v predajni Orange,kde mi povedali ze budu az koncom decembra alebo zaciatkom januara. Teraz neviem co mam robit,zial

    #334568
    sairik
    Účastník (Participant)

    jj vyzera to tak, ze orange zlyhal, alebo ma vela managerov :-D vacsinou vsetci z telekomu maju :)

    #334575
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    Ja som dnes volal do Orange, a slecinka mi povedala ze im prislo par teraz a ze to hned odislo, a ze dalsia varka MOZNO koncom novembra, mozno … a presviedcala ma ze je to celoeuropsky problem, ze nikde nie su.

    #335008
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Orange- na nátlak z mojej strany ( 15rokov máme telefónne čisla v Orange, 5 firemnych čisel), som dostal informáciu o dnešnom naskladnení.
    MT som objednával 28.09., na infolinke zavádzanie no absolútnej nedostupnosti doposiaľ atď.
    Posledná informácia bola o dostupnosti v Januári 2013.

    Telecom
    V stredu som bol na predajni v Poluse, dohodol sa s predajcom. Dnes mi volal, mám ho na stole.

    #335547
    Funkynalada
    Účastník (Participant)

    A teraz trosku z ineho sudka. iphone 4 som predal s tym ze si kupim 5tku. Lenze 5tku som videl iba na letakoch a na apple stranke :D hovorim si ze nejdem cakat kupim si 4S biely. 2 dni som zhanal a nikde som to nevedel kupit na plnu cenu… nakoniec som objavil v tcome ktoru som aj hned kupil. Prekvapenie prislo vecer ked som zistil ze telefon nevypne dysplay pri prilozeni na lico. Druhy den valim do telekomu ze nech daju druhy ze tento je na … a paninka ma zrusi ze to poslu na reklamaciu. Nasraty nakomplet idem do riti s tym ze to chcu opravovat. BONUS… dnes mi pisu ze telefon si mozem vyzdvihnut, znovu valim do tcomu kde mi podava papier z vysvetlenim: Ze telefon bol rozoberany neautorizovanym servisom a vraj tam chybaju sroby a stit a zaruka nebola uznana…. ako na to som uz dalej nevedel reagovat ziadno. pytam sa chudatka zeny ze ci aj ona si otvara 700e telefon len tak hned ako ho kupi ci dovnutra fakt dali vsetko a cely ho rozsrobuje? odpoved neprichadzala (aj som to cakal) a zo slovami ze ona za to nemoze a nech to posle niekam lebo to rozbijem som vypisal neajky debilny nesuhlas a cakam… Fakt odporucam kupit si telefon z tcomu… pan boh zapalt ze som nikomu nepodpisal ziadnu viazanost a ani to nikdy nespravim… Welcome to FICOland !

    #335550
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Je mozne v t-come zohnat 32GB model za plnu sumu?

    #335556
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Funkynalada: Wow, to uz je druhy pripad v kratkej dobre. Minuly tyzden presne toto pisala nejaka dievcina, tiez biela 4S, tiez Tcom, ten isty priebeh! Poradili jej tu na fore nech napise priamo do Apple Schillerovi a zabralo to, zacali to riesit. Mal by si sa s nou spojit.

    #335559
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @ Funkynalada: podobny problem s reklamaciou sa tu na fore uz riesil, myslim, ze sa jednalo o iPhone 5 a tusim to bol tiez telekom. Vysledok neuznanej reklamacie: telefon bol pred podanim reklamacie rozobrany, chybali tam skrutky v nutri telefonu. Neviem teraz najst ten prispevok.

    #335560
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Jj urcite to poriesia lebo apple vie o tom ze do obehu sa dostali take nepodarky. Je to bieda ale je to tak. Urcite to ries. Ja som si ulozil mail na toho clovela aby som do buducna nemusel hladat a aj tak si nepamatam aka to bola tema tak tu mas: schiller@apple.com

    #335564
    Funkynalada
    Účastník (Participant)

    dik za info, idem tam hned napisat… najradsej by som bol keby ty idioti uz predavali len nokie a tu nech spravia apple store SK.

    #335572
    Benne
    Účastník (Participant)

    Funkynalada, welcome to Superioridiots land, co uz ma s tymto nejaky fico fakt nechapem…

    #335575
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    howoarang: Nebol to iP5 ale tiez biely 4S.
    Inak predpokladam ze ten Schiller je tento Schiller: http://www.apple.com/pr/bios/philip-w-schiller.html

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.