iPhone 5 DOSTUPNOST

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #336755
    Palso
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    dnes som ukoncil svoje trapenie s Orangeom – nevedeli mi odpovedat na Facebooku, na webe, na infolinke, povedali mi ze stale nevedia kedy pridu 32GB Black a uz dokonca stiahli aj White verziu z Eshopu.

    Zrusil som objednavku a zobral to od chlapika z BestDeal.sk. Chcel som sa s nim osobne stretnut, lebo ten shop uprimne nevyzera na prvy pohlad doveryhodne, ale prebehlo to v poriadku. Stal ma 800 EUR za 32GB verziu, co je normalna cena – navyse v Orangei na pausal by som zanho zaplatil po zlave 720 EUR.

    Stretli sme sa v Auparku, dal som mu peniaze na ruku a on mi dal zabaleny telefon aj s pokladnicnym blokom z New Yorku. Telefon je z Verizonu, ma v sebe aj ich SIMku, ale vsetky iPhony od nich su neblokovane. Cize doma som len zapol, vlozil Orange kartu, aktivoval (podarilo sa na druhykrat, najskor hasproval) a uz fungujem.

    Takze komu nevadi, ze bude mat iba rocnu zaruku a USA konektor na nabijacku, kludne ho zoberte od toho cloveka z BestDeal. Vsetko prebehlo v poriadku a nemusite sa strestovat s tymi sialenymi cenami cez tisic EUR.

    #336762
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Ja tam vidim cenu 870e, mal si to nejak zlacnene?

    //resp. 840e za black model..ale som ochotny odtial kupit, mohol by si dat nejaky postup ako si sa s nimi dohodol?

    #336768
    Palso
    Účastník (Participant)

    Mal cenu 840 za Black, povodne som to chcel na fakturu na firmu, ale povedal ze ak to vezmem osobne bez faktury a dam mu peniaze na ruku, da mi to za 800. Napisal som mu na mail este cez vikend, ale az dnes som mu volal (na webe ma uvedene cislo) – dohodli sme sa a o dve hodky ma uz cakal v Auparku aj s telefonom.

    #336770
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Spokojnost s clovekom ktoreho spomina Palso potvrdzujem aj ja. Pre kamosa sme od neho kupovali 5 biely, 64GB, tiez Verizon, 900e. Stretli sme sa v Poluse. Pred nami otvoril krabicu, nechal vyskusat SK SIM, skontrolovat vsetky seriove cisla s blockom, zavolat si, poslat SMS. Nenutil, nezahmlieval, vsetko vysvetlil tak ako sa patri. Ako bonus dal samozrejme aj US>SK power redukciu, k tomu ponukol aj folie, 30pin>Lightning adapter, atd. Ak sa vam nechce cakat, da sa kupit hned tymto sposobom ( su aj ini ludia co ponukaju telefony kupene v Apple Stores, US alebo UK..). Zajtra cestujem domov z UK a kedze budu zlavy black Friday, uvazujem ze si kupim este jednu 16tku a tmobilovu bielu, ktoru mam, predam.

    Moody – myslim ze ani nemusis riesit cez ten ‘pofiderne’ vyzerajuci shop, rovno zavolaj na tel. cislo co tam ma v kontakte a dohodni sa s nim o aky model mas zaujem , povie ti cenu.

    #336917
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    Ja som si dnes napochodoval do jednej predajnicky opytal som sa tety ze asi mi bude koncit pausal ci mi mozu nieco ponuknut najlepsie iPhone 5 a tetuska sa usmiala a aky by ste chceli cierny alebo biely :D hehe a som vybaveny bielym…iba tak :D

    #336924
    basman
    Účastník (Participant)

    @mcmatej a to u akej spolocnosti Orange alebo Tcom ?

    #336929
    MooDy
    Účastník (Participant)

    v pondelok si idem pre svoj 32GB black, dakujem za tipy, tymto veselo rusim objednavku v orange (2-mesacnu, bez odpovede)

    #336936
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    @basman: Telekom

    #337336
    marko10
    Účastník (Participant)

    Ako to teraz vyzerá s tým Orange? Chcem objednať cez e-shop 16GB, ešte stále je tak dlho nedostupný?

    #337341
    basman
    Účastník (Participant)

    ale nieeeee,kym ho dostanem vyjde uz asi aj 5s-kovy iphon( cakam od 28.9 ako som pisal uz predtym)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.