iPhone 4 nenabíja

Domov Diskusné Fóra Nezaradené iPhone 4 nenabíja

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 41 )
  • Autor
    Príspevky
  • #281547
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    K tomu nenabijaniu, pokial to stale nefunguje, tak tuto zavadu pripisujem nizkej predajnej cene.

    #281548
    Leryth
    Účastník (Participant)

    j asom telefon dostal plne nabity tak nechapem preco to nenabijalo

    #281549
    Leryth
    Účastník (Participant)

    kazdopadne zase ma iPhone sklamal taketo problemy som nezazil u ziadnej inej znacky telefonu … mal som problem aj siPhonom 3G a teraz mam aj s iPhonom 4 mam taky dojem ze toto bude asi moj posledny iPhone ak sa to nezlepsi …

    #281550
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Baterku niekto mohol nabit aj v inom telefone a potom to vymenit… V dolnom konektore aj v konektore na sluchadla je indikator zatecenia. Skus sa na nich pozriet aku maju farbu. S niecim si prisviet.

    #281551
    Leryth
    Účastník (Participant)

    pripadna reklamacia by sa asi uz uplatnit nedala bez zarucneho listu vsak? … lebo som zistil ze bol kupovany niekedy v roku 2010 tusim spetember alebo oktober (zistoval mi to pracovnik t mobilu)

    #281552
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Niekolko ludi mi potvrdilo ze bez zarucneho listu si mozes vyuzit medzinarodnu zaruku na zaklade IMEI. Jedine miesto na SK je servis http://www.ccc.sk

    Ja osobne si myslim ze ta niekto s tym iphone napalil ak ti to nabijanie nepojde. Ak bol zateceny, alebo je inak vizualne poskodeny, reklamacia ti neprejde. Napis mi IMEI telefonu nech sa pozriem ci uz nahodou nebol v jednom servise.

    #281553
    Leryth
    Účastník (Participant)

    bateria na iPhone stoji nejakych 13 eur lenze ta je asi dobra jedine ak by bol zly konektor bol zly alebo neviem vcom moze byt chyba :(

    #281555
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Skus mi napisat to imei, ak nechces tu tak na mail ondronad@gmail.com nech sa ti na nieco mrknem.

    #281556
    Leryth
    Účastník (Participant)

    do decembra 2011 pise na apple stranke odhadovanu expiraciu …

    #281557
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    To imei sem asi nenapises, ze?

    #281558
    Leryth
    Účastník (Participant)

    naco ti bude imei stym aj tak nic nevyriesis maximalne zistis ci bol v servise a to mia si velmi nepomoze xDD
    daj link kde si to IMEI zadam a pozriem sa nato ak som to uz nahodou nepozeral

    #281559
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ako chces… Prajem prijemnu zabavu.

    #281560
    Leryth
    Účastník (Participant)

    ved hod sem link a sam si to tam zadam nechapem preco by osm mal cudziemu cloveku davat moj IMEI :-) aj tebe prijemnu zabavu :-)

    #281561
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    http://www.ppi-etc.sk/index.php?page=status&kontent=status_hladaj

    Ak by ti nieco naslo tak mi napis do mailu, zistim ti tam toho viac, ak nechces tak inac ti nepomozem……..

    #281562
    Leryth
    Účastník (Participant)

    nic nenaslo …

    #281563
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Zaruku by si este mal mat podla toho co si napisal… Skus to ccc.sk

    #281564
    Leryth
    Účastník (Participant)

    CCC ma na stranke pisane ze nevykonava zaruku iPhonov od operatorov T mobile a Orande …:D uvidim skusims a popytat v T mobile dneska

    #281565
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Poziadaj o duplikat zarucneho listu.

    #281566
    Leryth
    Účastník (Participant)

    len ci mi ho daju ked zmluv anebud episana namna a ked neviem kde presne bol kupeny :D … kazdopadne tam pojdem a uvidim a ak ma fakt henten napalil tak si ho dam podla cisla vyhladat !

    #281567
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ak uz nepojde kupim ho za 180€ :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 41 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.