iPhone 4 nenabíja

Domov Diskusné Fóra Nezaradené iPhone 4 nenabíja

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 41 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80443
    Leryth
    Účastník (Participant)

    Ahojte mám iPhone 4 no po pripojení k PC alebo do zásuvky sa iPhone nechce nabíjať…
    ukazuje v menu ikonku že sa nabíja no keď pozerám stav batérie v % tak sa ubúda :(…
    Viete mi poradiť? …

    #281523
    Leryth
    Účastník (Participant)

    dal som restore iphonu a pyta mi to nejaku aktivacnu sim kde ju zozeniem ? !!!!!!
    edit: to si mam kupit aktivacnu sim ? !!!!! da sa to kupit aj u operatora? je to surne!

    #281524
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    u operatora kde si kupil iPhone a tam aj vyreklamuj ten iPhone, je mozne ze bud mas posahany konektor alebo ti odisla baterka…iny kabel si neskusal?

    #281525
    Leryth
    Účastník (Participant)

    skusal som iny kabel a telefon mam kupeny cez inzerat, dal som update FM – myslel som si ze ten FM bol zly, tak som chcel restornut iPhone a ja debil som zabudol, ze to bude ziadat aktivacnu SIM :(
    edit: co taka sim stoji ? ani neviem ci ten telefon je v zaruke nakolko nemam doklad :(

    #281529
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    tak jedine Gevey sim ;) alebo predat

    #281530
    Leryth
    Účastník (Participant)

    predavat ho nechcem … a preco jedine gevey sim ved operator predava aktivacne karty ci nie?

    #281532
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    nie, kedze mas blokovany fon, mozes akurat prejst k operatorovi na ktoreho je fon blokovany

    alebo si zistis kde ho typek co ti ho predal kupil, zajdes tam, vyplatis operatorovi plnu cenu telefonu (dooost premrstenu) a on ti ho za poplatok dalsich cca 10 eur odblokuje

    alebo, ak sa jedna o slovenskeho operatora, pockas kym vyprsi viazanost 2 roky a za 10 eur si ho k nemu pojdes odomknut

    alebo si jednoducho kupis za tych par desiatok eur tu gevey.

    alebo ho teda predas

    #281533
    Leryth
    Účastník (Participant)

    ano fon je blokovany na T mobile … lenze ja som dal len blbe restore a potrebujem len sprostu aktivacnu sim a neptorebujem odblokovanie na ostatne siete … ta GEVEY riesi aj aktivaciu iphonu? alebo len odblokovanie na ostatne siete? … skra to aby osm zhanal gevey alebo cakal 2 Tyzdne dokym pride s EBAY? Toto je fakt super user friendly

    #281534
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    to nema byt user friendly, to ma byt protective ;)

    pocuj, a nestacilo by ti to nahodou len pripojit na itunes? lebo ak je blokovany, no ty si v nom aj tak mal kartu a fical, nemoze to byt taky zadrhel…teda jedine ze by tam bol predtym jailbreak a nejaky soft unlocker

    #281535
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Akeho pouzivas operatora? Mas tmobile? Telefon je isto tmobile sk? Pojem aktivacna sim nie je presny, kedze kazda sim operatora na ktoreho je telefon blokovany je aktivacna :)

    #281536
    Leryth
    Účastník (Participant)

    telefon je T mobile uz som to pisal :)… Telefon isiel aj som cez itunes stahoval applikacie aj som dal updatovat FM ale nakolko mi neslo nabijanie(mozno koli updatu neviem :( ) tak som dal cez itunes restore a na telefone mam obrazok aby som ho pripojil k itunes (pripojil som ho ) a “hlasku” NO SIM card installed insert a valid with no PINlock to activate iPhone

    #281537
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Spravil si si backup predtym nez si ho presoftil? Nenapisal si akeho operatora pouzivas.

    #281538
    Leryth
    Účastník (Participant)

    pisem ze T MOBILE… nic som nespravil proste som dal len restore …

    #281539
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Pokial mas telefon tmobile, a sim kartu tiez tmobile, musi sa aktivovat. Skus dat restore este raz ale iba v pripade ze ti ponukne poslednu zalohu, ta by mala mat cas poslednej synchronizacie pred updatom… Nie je iste ci to tam mas ale skus :) zavada bude asi taka ze si ho kupil za 280€ ;))))

    #281540
    Leryth
    Účastník (Participant)

    zavada ziadna nieje ide oto ze ja som spravil chybu a dal som restore :((((…. vy to nechapete ako mozem dat znova restore ked mi na itunes vypisuje aby som vlozil aktivacnu sim – nic viac robit nemozem…

    #281541
    Leryth
    Účastník (Participant)

    Len ci mi tu sim kartu operator poskytne a este za aky poplatok…. GEVEY SIM dokaze aktivovat iPhone alebo len odblokovat operatorov ?

    #281542
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Aha sorry nenapadlo ma to… Pohladaj si na nete ako dostat telefon do DFU modu a skus to tak… Tam by si mal mat moznost restore, mozno le update, nespominam si :/ nemal si v telefone jailbreak? Resp nevies aku verIu basebandu(modemu) si tam mal pred restorom? Pokial to je iphone od slovenskeho tmobilu, tak musi funkovat so slovenskou sim tmobile. Skus aj inu tmobile sim.

    #281543
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Pojem aktivacna sim NEEXISTUJE!!! aktivujes ho kazdou sim od operatora na ktoreho je blokovany…

    #281545
    Leryth
    Účastník (Participant)

    nemam vnom ziadnu SIM pre SIM si idem zajtra do T mobilu, verziu som mal najnovsiu to je tusim 4.3.5…
    edit: dal som ho do DFU dal som restore nemal som tam nic ako zalohovanie proste len restore :( tak som dal znov arestore a uvidim co sa stane aj ked si myslim ze bez sim to nepojde lebo je to vlastne to iste co som spravil

    #281546
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Problem je vyrieseny :) vloz tam sim tmobile(ked hovoris ze telefon je tmobile), a hned bude aktivovany po pripojeni na itunes.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 41 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.