iPad – 3 Počkať ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPad – 3 Počkať ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82640
    ZappBrannigan
    Účastník (Participant)

    Nazdar, ako , oplatí sa podľa vás počkať na iPad 3, alebo ísť teraz do dvojky ?

    #294026
    iPet0
    Účastník (Participant)

    ak to nechceš hneď teraz tak radšej počkaj čo prinesie trojka ak sa ti bude páčiť – kúpiš si trojku ak nie – kúpiš si dvojku

    #294042
    Anonymný
    Neaktívny

    nečakaj !!! kup dvojku

    #294054
    Khaan
    Účastník (Participant)

    iPad 3 je uz na spadnutie takze by som byt tebou radsej pockal … apple vyrazne cenu generacii nemeni, skor spravi rozdiel tym ze ta predosla zlacnie … takze myslim ze sa oplati pockat. Vsetko vsak natebe a na tom ako surne ho potrebujes.

    #294057
    roarbb
    Účastník (Participant)

    Pockat, hlavne koli retine.

    #294068
    JFK.
    Účastník (Participant)

    openbox, ty si pako :D ty nevieš kedy máš čo povedať.

    k téme, ja by som počkal, predsa len 2jka už nie je najnovšia a ak to nepotrebuješ momentálne, tak v priebehu zimy/začiatok jari by mala výjsť 3 s Retina displejom… bude to zážitok sa na tom hrať si myslím :) potom samozrejme procesor a ďalšie inovácie, kt. ani nespomínam.

    #294069
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Aj pred vydanim iPadu 2 boli “zarucene” informacie ohladom Retina displeji, a jak to dopadlo ? Displej rovnaky, resp. este horsi, prave sa pozeram na ztly flak z podsvietenia na iPade 2…

    #294074
    bloko
    Účastník (Participant)

    Dvojka vyborna oproti jednicke, urcite by so pockal na trojku

    #294142
    Anonymný
    Neaktívny

    samozrejme pockat na trojku..dvojku som predal koli kupe airu, no chyba :((

    #299031
    didushik
    Účastník (Participant)

    Teraz citam, ze iPad 3 ma byt vo vyrobe, predstavenie uz vo februari, takze ja rozhodne pockam. Podla viacerych zdrojov iPad 2 zostane nadalej v predaji, ale dojde k znizeniu cien (kvoli konkurencii Amazon Kindle), takze teraz uz je podla mna zbytocne kupovat bazarovy iPad 2, ked za rovnaku cenu bude novy po uvedeni iPadu 3…

    #299035
    max7323
    Účastník (Participant)

    otazka je kolko aplikacii bude podporovat RETINU. momentalne je polovica aplikacii iphonovych , ktore musis zvacsovat aby boli full screen. Bude zalezat aj od AppStoru, ale predpokladam rovnaku politiku jedna cena pre iphone/ipod…ta ista aplikacia pre ipad1/2 s inym rozlisenim , zase zaplatit , a dalsia pre Ipad3 s uplne inym rozlisenim a zase platit. Ale urcite by som na Tvojom mieste mesiac vydrzal.

    #299038
    hulaka
    Účastník (Participant)

    Uvedom si vsak tiez, ze ked sa rozhodnes cakat a chces si ipad kupit na slovensku ci v blizkom okoli, mozno budes cakat do maja, tak ako naposledy. Ale aspon pockaj na uvedenie, potom sa rozhodni ci cakat dlhsie kym dorazia na slovensko, alebo kupit ipad2.

    #299061
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Sak si zajde do Rakuska a hotovo.

    #299072
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    vsetko zavisi od tvojich narokov. Ak budes skor pozerat filmy / video / hrat sa, v pohode vystacis aj s 2kou, ktora sa da zobrat za dobru cenu. Ak mas pocit ze budes potrebovat retina displej /knihy, casopisy, pouzivanie viac zblizka/ pockaj na novy ipad.

    #299076
    Michal1337
    Účastník (Participant)

    No nevieme ci ti ide o peniaze alebo nie. Ak ano tak ide o to setrit – pockal by som na trojku ked dropne cena dvojky a potom ju kupil. Ked nejde o peniaze tak pockat ten mesiac/dva a kupit trojku lebo napr. to co spraivl iOS s jednotkou to je pohroma a toho sa dockame aj pri dvojke.

    #299081
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ak to nepotrebujes hned, tak sa oplati pockat. iPad 3 by mal mat retina display, 4-jadrovy procesor a novu graficku kartu. Po vydani iPadu 3 klesne cena dvojky, takze ak by nebol rozdiel dost vyrazny, kupis dvojku a usetris okolo 100 eur

    #302226
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Predstavenie iPadu 3 podla AllThingsD naplanovane na prvy marcovy tyzden.

    iPad announcement coming in less than a month, claims AllThingsD

    #302231
    inspektorko
    Účastník (Participant)
    #302232
    radovan192
    Účastník (Participant)

    Necakaj, ak mas dobru ponuku kup iPad2

    Presne takto som kupoval jednotku, ked uz kazdy hovoril o dvojke. A ked vysla dvojka este nejakeho polroka som mal stale jednotku a cakal na vyhodnu ponuku na dvojku :))

    #302236
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Ale dvojka bude s podla vsetkeho stale v predaji, a mala by ist o taku stovku dole, takze potom vyjde bazarovy kusok etse lacnejsie.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.