iOS 8.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #403934
    iTuxx
    Moderátor

    nedissujem to, ja sa na cierne smajliky tesim :-D uz sa to downloaduje, prvy krat to uz vypisalo nejaky error, takze zacina to dobre.
    Ty sa len na to tesis, ked budes moct pouzivat perverzne prikazy :-D a to ako si dosiel na majdyho dlzku penisu ani nechcem vediet :-D

    #403958
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Chlapi, na smajliky sa vyprdnut, ale kolko bugfixov tam je! Jak keby Tim povedau: „kuaaa chlapi sicke buge nah sa prec v 8.3 kua kua pici pici“

    A oni ho posluchli, vsak im nic neostavalo :)

    Za mna velke +, to trvalo. iOS 8 bol asi najzabugovanejsi iOS vobec

    #403960
    miko99x
    Účastník (Participant)

    @iFiko:

    mam rovnaky bug ako ty, skusal som sa odhlasit z icloud, restart telefonu, reset a nic nepomohlo a ukazuje mi na uvodnej strane 5,6 GB volnych, ked kliknem na to, tak na dalsej steanke mi ukazuje total storage 0 bytes, a dostupne 1,6 GB, ked tam kliknem na manage storage tak tam mi dole ukazuje 5,6 GB dostupných, tak neviem, už som z toho jeleň…. ;)

    niekto nejake napady???

    #403979
    edkis
    Účastník (Participant)

    Na iPhone 6 plus pri odomknuti je na lockscreen horna lista v zoom rezime. Po odblokovani sa vrati do standard. Predtym to urcite nerobilo.

    #403981
    iTuxx
    Moderátor

    Lubi sa mi ze na 6 Plus po vytiahnuti z vrecka uz nie je obrazovke otocena jak u retardov. To je dobry fix :-)

    #403988
    shadower
    Účastník (Participant)

    mne sa obcas neda polozit hovor …:D co je troska fail
    uvidim kolko krat sa to stane

    #403989
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Ludia, rad by som sa opytal ci je bezproblemovy chod, resp. instalacia … na OS X. Chcem to dat do iMacu ale nemam zalohu uz asi pol roka takze aby sa nestalo, ze sa mi nieco strati :D

    #403990
    iTuxx
    Moderátor

    Si v zlom topiku, tu rozoberame iOS :-)

    #403991
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    re88ne: ty nezálohuješ? Ja používam 3 externé disky na 3x zálohy :-D

    #403995
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Lukas : zalohujem ale pokazil sa mi toschiba 3tb a povedal som si ze ak budem kupovat tak jedine time capsule, takze “sporim”
    :D

    #403997
    iTuxx
    Moderátor

    Tak sporis na zalohach :-D

    #404078
    shadower
    Účastník (Participant)

    teraz som si vsimol jednu vec co ma neskutocne vytaca …
    do terajsieho updatu vzdy ked som zapol hudbu, otvorila sa mi kniznica s skladbamy …terat sa to otvara na tej prvej polozke Playlisty …vzdy to musim prepnut na skladby …predtym si pametalo co posledne robilo aj ked som uplne vypol a zapol

    #404079
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Riesi sa aj to predlzene vyzvananie po dvihnuti hovoru?

    #404084
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Nesynchronizuje mi iCloud kalendáre na iPhone 5s 8.3 :(
    Na MBP aj iPad áno :(
    Niekto nejaký nápad?

    #404088
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    eraserv6: nerieši.

    #404092
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Chcem Vas poprosit ci ma niekto skusenost ako ide 8.3 na iPad mini 1 gen.? 8.0 Som z neho musel dat prec pretotze vykon isiel rapidne dole. Chcem vediet ci sa na 8.3 nieco zlepsilo alebo je to stale take zle a jednoducho ipad uz dalej neupdatenem.

    No takze som spravil update a musim povedat ze velka chyba. Este skusim nacisto nahodit iOS ale nevyzera to moc dobre. Vkon siel doel oproti 7.1.2. Dufam ze to vyvazia nove funkcie.

    #404102
    macur
    Účastník (Participant)

    iPad Air2 : znefukcnena automaticka uprava urovne jasu displeja po update.. Restart ani opakovene “on/off” nepomaha.. :/

    #404161
    lacokubik
    Účastník (Participant)

    @iTuxx

    kde sú tie čiernobiele smajlíky? ja ich tam nevidím :(
    Smajlíkov je tam plná prd…el ale čiernobiely ani jeden.

    #404193
    iTuxx
    Moderátor

    To ja neviem, tiez ich tam nemam. Mozno treba mat zapnutu emoji klavesnicu, tu ja zapnutu nemam.

    #404194
    miko99x
    Účastník (Participant)

    pre farebne smajliky treba kliknut a podrzat palec na display-i, funguje to iba na niektorych

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.