iOS 8.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #403869
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    iTuxx: smajlíky sú rôzne. Od klasických bielych až po tmavo hnedé.

    #403872
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    viem ze photos app je len vo verzii beta ale akosi mi nechce dotiahnut shared streams. funguje to niekomu alebo skusal to niekto?

    #403874
    hatto
    Účastník (Participant)

    preco by mala byt vo verzii beta?

    #403875
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    no aspon ja mam taky pocit, ja to mam nainstalovane od beta verzie a teraz ked som to aktualizoval tak tam nemam shared streams a ani ich tam neviem dostat a ani vytvorit. Moze to niekto vyskusat?

    #403876
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Stiahnuté, práve mi zálohuje iPad :-)

    #403878
    hatto
    Účastník (Participant)

    este len stahujem, ale (podla mna) ak je to uz verejne v os x update, tak to nemoze byt beta. som na to zvedavy :)

    #403879
    Rado2711
    Účastník (Participant)

    Ja som surovo vymazal celu iphoto kniznicu a aj aplikaciu. Samozrejme vsetko som nechal najprv prekonvertovat do photos a nie je ziadny problem

    #403881
    kranky
    Účastník (Participant)

    Ako to vyzera s 8.3 a iPhone 4s?

    Oplati sa nahodit ci nie? Stabilita rychlost baterka – ma niekto uz prve skusenosti?

    #403883
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Je v iOS nejaký rozdiel v Photos medzi iOS 8.2 (čiže pred vydaním Photos v OS X) a súčasným iOS 8.3 (keď už Photos pre OS X je?)?

    #403885
    miko99x
    Účastník (Participant)

    @kranky:

    povedal by som ze sa oplati, zatial je vonku sice ani nie jeden deň, ale zatial je to OK u mna, vyzera to dobre, :)

    #403892
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    hopla pani ospravedlnujem sa myslel som ze som v sekcii 10.10.3.

    #403896
    Cibike
    Účastník (Participant)

    ou yeah prepinac sieti lte/3G pre Telekom :)

    #403908
    samo123
    Účastník (Participant)

    komu funguje nakup free aplikacii cez touch ID. Mne teda nie nech robim co chcem . Mam iPhone 6

    #403913
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    samo123: je tam bug, nefunguje to všetkým. Očakávam v najbližších dňoch nejaký update 8.3.1 :)

    #403915
    shadower
    Účastník (Participant)

    som paranoidny ze apple chce skryt zvysujuce naroky na pamet alebo je to nejaky fail :D schvalne som chcel skusit kolko zgustne miesta update …ios posledny 8.2 som nemal ci ktory to prinasal tie hodinky skarede …ale teraz som updatol a stav asi takyto
    pred update som mal pouzite 4.2gb a volne 7.9
    teraz pouzite 4gb a volne stale 7.9
    akoze wtf ?

    #403919
    JFK.
    Účastník (Participant)

    majdy: tu som, chlastal som včera jak posledný nakazený tupelo :D a updates som sťahoval nadrbaný jak socka o 5:20 ráno :DDDDD

    k tvojej otázke, netuším, neviem prečo nejde zmeniť tie Key Photos … :'(

    #403927
    iTuxx
    Moderátor

    JFK ty si skalny :-D iOS v den releasu aj keby co bolo.

    Ja osobne ten upade skusim dnes ak vyda. Som na to zvedavy. Hlavne na to ze budem konecne moct posielat ciernych smajlov, moj sen od detstva :-D

    #403928
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Tí čierni smajlíci tam museli byť na základe sťažností na Európsku úniu, aby u nás nebola diskriminovaná istá menšina

    #403929
    iFiko
    Účastník (Participant)

    IMG_0535.PNG

    niekto rovnaky problem? v inom podmenu ukazuje dobre ze mam 4,1 GB available. toto bol bug v bete ale robil som DFU restore na final

    #403931
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iFiko skús sign out z iCloud, prípadne vypni/zapni iCloud Photo Library a trošku sa s tým pohraj… myslím, že sa to opraví… resp. že to naskočí normálne

    iTuxx:
    nedissuj tolko ten 8.3 :D
    vybral si si jednu sprostosť ohladom čiernych smajlov, release notes list je taký dlhý, že ani majdyho penis sa na neho nechytá

    náhodou, tento update opravuje vela chýb a celý systém sa mi zdá akýsi svižnejší

    Moje postrehy:
    v UI sa toho vela nezmenilo, ale ikona Clocks (hodiny) je trochu iná (tenšie ručičky atď – viac skinny, viac sexy :D) a zmenila sa ešte klávesnica pre emoji – k lepšiemu.

    Siri, ženský hlas pre british english je dosť sexy a asi sa s ňou začnem viac baviť, škoda že ešte nevie viesť nejakú plynulejšiu konverzáciu bez príkazov — aj keď to by bolo zlé lebo virtuálna realita + virtualny asistent s ktorým sa dá komunikovať ako vo filme Her, to bude asi koniecť ľudstva už úplne

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.