iOS 8.3

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 61 až 69 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #404198
    palo1805
    Účastník (Participant)

    po update sa mi kazda appka co dam do telefonu stiahne aj na ipad … kde to vypnem ?

    #404199
    iTuxx
    Moderátor

    Na iPade Settings -> iTunes & App Store a v sekcii automatic downloads vypni aplikacie

    #404224
    shadower
    Účastník (Participant)

    dalsia zaujimava vec s ios …v aute mam naparovany iphone cez bluetooth, vzdy ked som chcel pustit hudbu tak som zapol prehravac a vybral a pustil …ked som ho vypol tak vyplo zvuk
    dnes som ale prehravac nezapol ale urobil hovor, polozil a zacala hrat hudba nahodne pesnicka…prehravac zapnuty na iphone realne nebol, ale na zakmutej obrazovke som mohol prepinat skladby akoby bol :D
    ale hudba sa zapne vzdy len po uskutocneni hovoru inak musim zapinat prehravac :D

    #404228
    palo1805
    Účastník (Participant)

    ituxx dik nasiel som to .. ale taka haluz … ked odkliknem pri automatickom stahovani -hudba,aplikacie ci knihy – tak sa mi to samo hned zaskrtne zase … wtf ?? :D

    #404454
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Tak po dvoch týždňoch používania nového iOS 8.3 musím pochváliť vydrž batérie. Batéria mi priemerne vydrží 30 hodín pohotovostného režimu a z toho mám 9 hodín využitia. Predtým polovica. Good job Apple. BTW iPhone 6 a iOS 8.3.

    #405406
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Ahojte, nespozorovali ste náhodou po prechode na iOS 8.3 horšiu presnosť Touch ID? Mnohokrát sa mi stáva, že odtlačok prsta nerozozná, predtým bezproblémov. Schválne som vyskúšal ešte jeden iPhone, ktorý v rodine máme a ten mal nainštalovaný iOS 8.1.3, kde odtlačok fungoval bez problémov stále. Následne po prechode na najnovší update sa to taktiež zhoršilo. :/

    #405412
    palo17
    Účastník (Participant)

    Jakub ten problém čo opisuješ pozorujem tiež na svojom iphone 6 do vtedy bez problémov po prechode na 8.3 sa my dosť často stáva že my nezoberie odtlačok.

    #405413
    JFK.
    Účastník (Participant)

    jj o takých 5-10% je to horšie.

    #405416
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Som rád, že nie som sám. Snáď to bude najbližšie lepšie. :)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 61 až 69 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.