iOS 5.1 nový

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #306532
    kuris
    Účastník (Participant)

    benne: kradnutie platenych apps a JB nieje to iste

    #306540
    JFK.
    Účastník (Participant)

    kuris: ale tak 95% ľudí si dáva JB kvoli čomu myslíš ? …no kvoli plateným apps…
    minimum chce hackerské témy čo spomaľujú systém alebo nejaké debilné tweaky.

    #306542
    kuris
    Účastník (Participant)

    JFK: to uz je druha vec o ktoru tu teraz ale nejde…;)

    #306548
    Benne
    Účastník (Participant)

    kuris, tak to sa mylis, o tu vec tu ide a velmi :D myslis, ze tento clovek, co sa pyta, ako spravi JB na iOS 5.1 si robi JB preco ? Ja logicky predpokladam, ze na stahovanie app zdarma,tak ako to robi valna vacsina ludi, a o to tu ide… nie pre nic zanic proti tomu Apple bojuje a snazi sa to obmedzit v kazdom update.

    #306569
    raul
    Moderátor

    kuris ma uplnu pravdu.
    Benne, bezohladu na to, na co sa hlavne JB pouziva, nie je nelegalny. A dokonca, niekedy je prinosom. Nie som jeho zastancom, ale treba sa na to pozriet triezvo.

    Kradnutie aplikacii je samozrejme nelegalne. Ale JB nie je len o kradnuti app.

    To ze sa to Applu nepaci, samozrejme, neznamena, ze to nie je legalne.

    A vraviet co ako a naco sa pyta nie je na nas. Ani ty ani ja nie sme telepati. Naco podsuvat nieco, co nemusi byt fakt? JB je ok, kradnutie app nie. Ostan pri tom… Treba rozlisovat, lebo potom to vyzera, ze vlastne ani nevies, co je JB :)

    #306571
    Benne
    Účastník (Participant)

    ked chcete otvoreny system, kupte si Android. JB som mal na starom 3Gs, a nevyhovovalo mi to, chcem jednoduchy, stabilny system. Ja hovorim stale o kradnuti app, ktore je mozne s JB.
    Osobne ale odsduzdujem aj JB ako taky, co som zatial ani raz nepovedal v predoslej diskussi. Nevidim dovod vstupovat do uzavreteho, fungujuceho systemu. Ako som napisal, ked toto niekomu nevyhovuje, nech si kupi Android, WM atd

    PS: Zopakujem,ze kradnutie apps je nelegalne v EU, nehovorim o nelegalnosti JB. Ked toto niekto nechape, tak nech sa ide radsej vyspat :D

    #306581
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    Ludia ja som nekupil blokovany iphone on fungoval ale akonahle som tam dal 5.1 tak mi nechce najst siet to je najhorisie ze neviem co dalej tak extra a telefon je kupovany na SVK…

    #306585
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Kupoval jsi ho primo od operatora? Nebo mas doklad o tom, ze je to od nektereho zdejsiho operatora? Pokud ne, tak mas prd a ne jistotu, ze je to neblokovany telefon urceny pro SK operatory.

    To ze ti fungoval pred 5.1 znamena jen tolik, ze ti ho nekdo prodal JB a SW unlocknuty, nejspis se starym iOS, kde to jeste slo? Jakmile jsi nahral 5.1, tak jsi prisel o JB i o unlock a zaden SW unlock pro aktualni 5.1 a BB s nim nahrany neexistuje.

    #306587
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    odklizec takze mi chces povedat ze per tuto chvilu mam s iphonu …ipod?

    #306593
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Konecne jsi to pochopil ;) Per tuto (a pravdepodobne hodne dlouhou) chvilu mas iPod. Jedina sance je najit original operatora na ktereho je locknuty a pokusit se o ofic unlock, nebo doufat v nejakou novou Gevey, nebo si konecne priznat, ze jsi levne kupil vec, ktera te v konecnem dusledku vyjde draz ;)

    #306596
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    odklizec: on ma 3gs, co pravdepodobne znamena ipad baseband, a ten je mozne unlocknut aj pri iOS 5.1.
    http://www.spiritjb.org/2012/03/unlock-iphone-4-3gs-5.1-ios-with-ultrasn0w-fixer-5.1.html

    Janybanany: navod ti samozrejme pisat nebudem, mozno noekto iny :)

    #306656
    Butter
    Účastník (Participant)

    xenon, flexo : všetko sa dá aj bez jailbreaku len treba vedieť ako :) na 100% viem nahrať hocijakú aplikáciu do iPhonu kludne aj na 5.1 softe bez jailbreaku no nerád by som tu rozpisoval know how :) ešte takto je k tomu potrebný mac os na windowse sa to nedá poprípade viem tie aplikácie spraviť na macu a poslať a potom by už išli aj vo windowse.

    #306658
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Butter, tak to si polo-boh :) uznávam ťa ak to dokážeš, ja byť ty sa tým živým, zarábam si a prispievam na svetové blogy

    #306662
    Butter
    Účastník (Participant)

    no dobre schválne o čo sa stavíme :) povedz mi 3 aplikácie ktoré si mám nainštalovať do môjho 4s s 5.1 softom spravím ti screenshoty. neni to jednoduché ale tak navigáciu dajme tomu spravím do 7 minút ak má 2GB aby išla bez jailbreaku a potom môžeš upgradovať na aký soft chceš a stále to pôjde akurát telefon nemáš jailbreaknutý ani cydia installous nič.

    #306663
    raul
    Moderátor

    TO som zvedavy, chvalit sa niecom, co sa neda…

    #306664
    Butter
    Účastník (Participant)

    nedá? :D no napíš mi schválne 3 platené aplikácie nejaké čo veľa nezaberajú aby dlho netrvalo kým stiahnem a spravím video aby si veril.

    #306665
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Keby som mal využiť možnosť urobiť JB, určite pre posielanie súborov cez Bluetooth a widgety na “roletu” (proste to čo sa zobrazí ked prejdete prstom z vrchu dolu).

    #306666
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ~http://itunes.apple.com/us/app/mobigage-ndi/id353244137?mt=8
    ~http://itunes.apple.com/us/app/spray/id431801761?mt=8#
    ~http://itunes.apple.com/us/app/id358273412?mt=8&ign-mpt=uo%3D4#

    #306667
    Butter
    Účastník (Participant)

    DDS GP Yes! som našiel na apptrakr už sa mi sťahuje len ide to rýchlosťou 50kb tak do nejakej hodky tu máš video tú spray som na apptrackr nevidel ak máš link pošli :) spravím aj tú a tiež MortgagePRO sa na apptrackr stiahnuť nedá.

    #306668
    JFK.
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.