iOS 5.1 nový

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84783
    wonderman
    Účastník (Participant)

    čaute čo na neho hovorite prvé reakcie ?

    #305871
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    ešte tiež váham, či to stiahnuť

    #305872
    lordsoft
    Účastník (Participant)
    #305873
    radovan192
    Účastník (Participant)

    zatial sa mi ho nedari stiahnut, pockam este nejaky den, nech prvotne sialenstvo opadne

    #305874
    wonderman
    Účastník (Participant)

    ja som ho stiahol no som zvedaví je tam pár zmien v sieti zapnuť vypnuť 3G , zapnuť vypnuť mobilne data
    lockscreen fotak nemusite stlačiť 2x homebutton a ževraj výdrž baterie a ešte siri japončina ..

    #305890
    wonderman
    Účastník (Participant)

    Mne sa vydrz este zhorsila .. Odpojeni od nabijacky 21 min pouzivanie 13 min 97% ..

    #305927
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Zatial len odvcera vecer na iPhone 4S a iPade 1st gen., zatial tazko hodnotit co do vydrze. Zasadne ziadne nove funkcie okrem spominaneho vypnutia 3G a pristup k fotaku rovno z lock screenu. Potesilo by ale pristup k fotaku BEZ obrazovky vobec, napr. 2x stlacenim tlacidla hlasitosti pocas locku – napr. v zime v rukaviciach.

    Na iPade 1st gen. mam pocit, ze sa vyrazne zlepsila stabilita Safari – predtym padalo ako hruska, teraz zatial nic, ani pri viacerych otvorenych taboch.

    #305931
    Benne
    Účastník (Participant)

    Jozef, to by asi neslos s tym volum tlacitkom, ked pocuvam hudbu a chcel by som pridat hlasitost, hned by mi spustilo fotak, a to by som urcite nechcel :)

    #305935
    polarka77
    Účastník (Participant)

    Dnes mi stiahlo novú verziu iTunes 10.6-tak OK,stiahlo, ale akonáhle som chcela stiahnúť aj novú aktualizáciu iOS 5.1, nedá sa a vypisuje mi dokola neznámu chybu (504). A skúšam dokom dokola a stále nič. Neviete mi poradiť čo s tým? Či radšej ešte nesťahovať túto verziu softwaeru? Díky

    #305936
    Roro
    Účastník (Participant)

    ak mas JB tak nestahuj…ak nemas tak nemas co stratit len ziskat…

    #305949
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Benne: tak skrze 2x home button ako teraz Siri, ale na vyber :). Alebo 3x

    #305993
    burton33
    Účastník (Participant)

    Zvíšila sa výdrž batérie?

    #305994
    onlineman
    Účastník (Participant)

    Ja som si všimol, že po akualizácii všetkých sw Apple – pages, GarageBand a ostatných sú v slovenčine :-)

    #305997
    ocemk
    Účastník (Participant)

    Aj Remote je v slovencine, Pages sa da dat do rezimu lanscape co doteras sa na iPhone nedalo a spozoroval som obrovske zlepsenie vo vydrzi batérie, mam iPhone 4S a kazdy vecer som mal pod 30% baterie, vcera pri obcasnom hrani niakej hry plus cely den som bol na wifi som mal vecer 56% takze velmi prijemne prekvapenie :)

    #306001
    Mito
    Účastník (Participant)

    Aj ja možem potvrdiť obrovské zlepšenie batérie, vypisuje mi
    Usage: 4 Hours, 0 Minutes
    Standby: 1 Day, 21 Hours
    a batérie mám ešte 23 percent, 90 percent času som mal stále zapnutú WiFi

    #306003
    Sagittarius
    Účastník (Participant)
    #306010
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Jáj, Sagittarius, tá slovenčina bije do očí :D
    -len otázne je, čo si za tie hodiny na ňom robil…

    #306011
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    vydrz baterie – neviem, diskutabilne. Nemal som problemy na 4Sku predtym, nebadam ani lepsie ani horsie teraz.

    Zato stabilita Safari na iPade 1. generacie mozem JEDNOZNACNE povedat, ze konecne opravene. Za 2 dni nepadlo ani raz, pri intenzivnom pouzivani.

    #306017
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    @JFK.

    Hadam ho nebudem mat v anglictine, aj ked s nou problem nemam :D

    Ved tam mas aj pouzivanie, wifina, v meste 3G, hudba, net, ale je pravda, ze mam vypnute lokalizacne sluzby ;)

    #306018
    burton33
    Účastník (Participant)

    Ja som akurát aktualizoval svoje 4S-ko a pohotovostný režim mi ukazovalo na 5.0.1 12 hodín 39 minút teraz na 5.1 14 hodín 12minút a to mám 84% baterky..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.