iOS 5.1 nový

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 69 )
  • Autor
    Príspevky
  • #306022
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    dajú sa spraviť také štatistiky ako má Sagittarius na obrázku aj pre iPod Touch ? JB mám

    #306023
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Na to nepotrebijes JB. Teda pokud Touch zobrazuje statistiku standby/usage (Settings >> General >> Usage), tak staci jen sejmout obrazovku (ON/OFF button + Home button).

    #306024
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    no práve že neukazuje… nedá sa to nejako dorobiť?

    #306282
    ocemk
    Účastník (Participant)

    ked som mal 5.0.1 iPhone 4S mi vydrzal jeden den, teraz ked mam 5.1 mi vydrzal 3 dni pouzivanost bola 9 hodin

    #306303
    Butter
    Účastník (Participant)

    aj u mňa iPhone 4s veľká zmena vo výdrži batérie. jailbreak mi ani nechýba v podstate sbs settings a iblacklist asi najviac ale ostatné aplikácie ako navigačky..všetko som si ponahrával aj bez jailbreaku a fičí to ako má.

    #306307
    burton33
    Účastník (Participant)

    môžem len potvrdiť baterka mi vydržala z 84% (od môjho posledného príspevku) až do včera

    #306311
    retanka
    Účastník (Participant)

    Ako beží na iPhone 3gs?

    #306319
    Flexo
    Účastník (Participant)

    Páči sa mi oznamovanie na zamknutej ploche zmeškané hovory alebo facebook páči sa mi to riešenie cez slide unlock

    #306430
    erik77
    Účastník (Participant)

    pridám tiež poznatok s výdržou batérie 3 GS.po 48 hodinách 55% batérie.je pravda,že sa nejako nehrám ale zlepšenie je min 50%.

    #306441
    Xenon
    Účastník (Participant)

    Butter, ako si si dal navigačku bez JB ? Normálne cez AppStore ?

    #306459
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas ja mam iphone 3gs dal som si ios5.1 a teraz mi nejde aktivovat iphone kto my s tym pomoze prosim!!!!!!!dikes

    #306461
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Janybanany, to je uplne jednoduche. Vem kartu od operatora, pro ktereho je blokovany a aktivuj :) Snad te tento zazitek pouci a prestanes kupovat “levne” (ale malicko blokovane) iphony?

    Pokud je blokovany pro SK TM, zajdi do TM a pozadej o odblok. Kdyz uz nic, tak aspon zjistis, jestli je blokovany na ne. Pokud je to jejich a nebudou chtit ti ho odblokovat, pohledej na webu. Existujou SK mobil shopy, ktere umi odblokovat SK TM (delaji to pres svoje kontaky v TM). Ovsem priprav si 50-70E. No a jinak se zarad do fronty cekajicich blaznu, co kupujou blokovane iP a doufaji v odblok.

    #306467
    Flexo
    Účastník (Participant)

    BUTTER tá navigačka by aj mňa zaujímala:)

    #306468
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    Zdravim ta ja som ho uz jailbrejkol len teraz mam problem najst signal taze budem musiet zbehnut za operatormi alebo nieje nejaky program v cydii???hmmmm
    keby ste chcely ako na jailbrake tak tuna ho mate http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/03/08/kompletni-navod-na-tethered-jailbreak-ios-5-1/

    #306470
    odklizec
    Účastník (Participant)

    To se ubehas ;) OR SK telefony neblokuje, takze tam ani chodit nemusis. Pokud mas kliku, je blokovany na TM. Pokud kliku nemas, je koupeny nekde venku a pak si uzijes kopec srandy s hledanim na koho je blokovany a zadostma o unlock.

    #306502
    Benne
    Účastník (Participant)

    Janybanany, nedavaj sem JB, to tu ak dobre viem podporovane neni, a dufam ani nebude.. takyto ludia by mali byt banovani, nech si idu riesit taketo veci inde…

    #306508
    raul
    Moderátor

    benne: nie je zakazane dat sem link na to, ako si spravi JB. JB nie je nelegalny.

    #306521
    JFK.
    Účastník (Participant)

    raul: vážne? v EU? :))

    #306523
    ramirez24
    Účastník (Participant)

    Mne po aktualizacii nejde net,ked vypnem alebo zapnem”povolit 3G” mi padne signal na 1 palicku,po chvili sa vrati do normalu a bateria vydrzi menej.Takze celkom pruser.Hlavne ten net ma stve,asi ho zatial zrusim nech neplatim za to co nemozem pouzivat.Mam 4S a O2.

    #306530
    Benne
    Účastník (Participant)

    raul podla mna kradnutie platenych apps v EU je nelegalne

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 69 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.