gps a bb 06.15.00

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 41 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #270941
    mjaus
    Účastník (Participant)

    Nemas zac. Aj tak najviac by ma potesila oprava BB spet na iphone….

    Ale zasa s touto kombinaciou externeho GPS v pohode vydrzim min. 8 hodin navigovat bez dobijania baterie… Ma to svoje caro :o)))

    #273686
    sanusik1
    Účastník (Participant)

    ja by som sa chcel spytat ze GPS prestava fungovat uz pri jailbreaku alebo az ked spravim unlock??? ide o iphone 4
    diky

    #273696
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Už pri jailbreaku

    #273722
    Io (:
    Účastník (Participant)

    do iphonu 4 ide ipad bb ?o.O

    #273733
    Andreso
    Účastník (Participant)

    druhú vetu som nejak prehliadol- jasne, že do iPhone 4 sa iPad BB nedá dať

    #275693
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    Inak cisto teoreticky mi napadlo, keby som zasa skusil ako keby nanovo dat bb 6.15 do iphonu, nemohlo by sa stat ze na ten druhy/ treti krat by to gps islo???

    #275695
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    Este jedna taka vec…. Kto to vyskusa?? http://downgradeiphone.com

    #275696
    poper
    Účastník (Participant)

    mne sa to nejako nezda

    #275728
    mjaus
    Účastník (Participant)

    No 22 Eur nie je vela… Ak by to niekto skusil nech da vediet…. Myslim ze niekto mohol na tom aj celkom dobre zarobit ak by to robil tu na slovensku ako sluzbu :)

    #275742
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    No reinstall basebandu nefunguje cize neskusajte to ani. Strata casu. Kua ale to mi nejde do hlavy, tak vymyslia upgrade bb na 06.15.00, je jasne ze to bude mat nejake tie chybicky ale nepoistia to moznym downgradeom alebo upgrade na napr. 06.15.01 kde bude fix chyby GPS a baterie. Je mi to cudne…

    #275756
    Andreso
    Účastník (Participant)

    ten downgradeiphone bude fake, nemajú tam ani jeden dôkaz, že je to funkčné.

    #275757
    dziba5
    Účastník (Participant)

    pouzivam najnovsiu sygic navagaciu mam ipad baseband a v pohode funguje antena vsetko sice sa brutalne vybija ale staci kupit tu usb nabijacku do zapalovaca :D takze som stastny vlastnik

    #275780
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    Dziba5 – nic v zlom ale my tu riesime problem a nechodime sem hovorit ze nam veci funguju… Tvoj prispevok nam nepomohol.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 41 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.