gps a bb 06.15.00

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #265859
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Škoda :( takže problém je stále neriešitelný ? Myslite že sa to ešte niekedy da do poriadku? Andreso Ďakujem

    #265891
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Ani to co si myslime nema s tymto problemom v podstate nic spolocne …

    #265922
    nenad87
    Účastník (Participant)

    sherif hasim, ten hacker ktory vymislel ten postup odblokovania s 6.15.00 minuli tyzden pisal cez twiter ze da sa to zmenit na nizsii a napisal aj presny postup ale ked to isiel preverit na svojom iphone tak ho znicil, napisal potom ze ma uz mrtvy iphone a ze on uz s tym nic neide robit ale keby niekto chcel este skusit nech mu da vedie. To je zatial najaktualnejsie info a odpoved na otazku, myslim si ze sa to uz neda do poriadku.

    #265989
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Pekne… A iPhone som kupoval pre GPS (navigáciu) môj prvý a posledný výrobok od Apple :( …

    #265995
    mjaus
    Účastník (Participant)

    kevin43.

    Ja som tiez kupoval iPhone koli navigacii ale zamiloval som si ho tak ze mi to teraz vobec neprekaza. Navyse som to poriesil externym GPS modulom. Mam ho napevno namontovany v aute a ked chcem navigaciu tak krasne sa nan cez bluetooth pripojim a vsetko je tak ako keby som mal GPS modul vporiadku… Myslim ze ten externy je aj omnoho presnejsi a telefon sa mi vybija posdtatne pomalsie ako s GPS…

    Vies ono Apple za to nemoze. Myslim ze to pokaslali skor operatori ktori blokuju telefony (a ktori nam robie zo vsetkym problemy…)

    #266088
    kevin43
    Účastník (Participant)

    To máš pravdu ako telefón je fajn ale mi prekáža ten iTunes a všetko ohľadom toho… Všetko je zložité … Každý iný telefón pripojim nahadzem čo len chcem zvonenie dám aké chcem atd… Telefón darujem priateľke a od dnes sa vraciam k Nokii … Sklamal ma :(

    #266092
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Takze nokia resp. Symbian je jednoduchsi ako iPhone/iOS ?
    Hm.. Interesting :)

    #266104
    nopl
    Účastník (Participant)

    Hmmm, tak PcSuite, OviSuite a teraz uz neviem ako to zasa nazvali, je prekny shit software. Plna prdel roznych casti aplikacie, ktore samozrejme mali medzi sebou problem, pripojit novy telefon bolo niekedy sialenstvo. A z verzie na verziu stale sprostejesie ovladanie.
    Tak to ti teda zelam vela stastia a nervov…

    #266124
    Andreso
    Účastník (Participant)

    100 ľudí= 100 chutí

    #266135
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ach ten symbian :-)). Hodinu mi trvalo kym som wifine vnutil staticku IP aj s komplet DNS a heslom, konkretne na Nokii C6. Takze uz nikdy viac.
    A to som pocul od viacerych ze iphone je velmi zlozity :-)))

    #266138
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Nič V zlom ale asi tak ako písal andreso … Pre mna zatiaľ do času majú/mali kamosi tiež výrobky od Apple a ked som kúpil lámali rukami… Už viem prečo … Pôjdem neskôr na android…

    #266170
    mjaus
    Účastník (Participant)

    Myslim ze priatelka bude mat radost :o) Kevin ty sa vracias do minuleho storocia – prechod na Symbian no neviem ale ja osobne som nic inteligentnejsie nedrzal v ruke ako iPhone. Uz by som nemenil. Tiez som ho dal opacit manzelke a hned taky chcela a to napriek tomu ze dotykovky neznasa…

    iOS zlozity? Nic proti ale toto je uplna hovadina… iOS je taky jednoduchy ze nema konkurenciu. Dokonca vela veci zvlada sam bez zasahu uzivatela…

    No ale tvoje je rozhodnutie. Chcel by som tu vidiet komentar od Tvojej priatelky tak po troch mesiacoch pouzivania ze co si o tom iPhone mysli :o)))

    #266276
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Mjaus ja nehovorím že iPhone je zlý je to fakt fajn telefón len ma prekvapilo GPS a ostatne veci ak by si bol taky dobrý vedel by si mi pomôcť s s niečím s čím nemám jasno? Bol by som to vdacný… A zaobstaram si asi externe GPS. Ďakujem ti zatiaľ.

    #266283
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    kevin : Uvedom si ze Apple nie je na vine preco ti nejde spravne GPS ale ten kto tam ten FW z iPadu nasilu napchal! Ak si to bol ty mal si si poriadne precitat dorazne varovania taketo pocinu. V opacnom pripade si suhlasil s problemami z toho vyplyvajucimi.
    To aj do benzinoveho motora nalejes aceton a budes nadavat na vyrobcu ake motory to vyraba?

    #266293
    rimestar
    Účastník (Participant)

    nečúrejte mimo mísu! držte sa témy, nikoho nezaujíma v tejto téme ze nokia je nah…o

    #266328
    kevin43
    Účastník (Participant)

    No máš pravdu ja to tiež nemám rad ked niekto nepíše v téme to o čom téma je… Tak je niečo nové s GPS a bb 6.15.00 ???

    #266591
    kevin43
    Účastník (Participant)

    chcel by som sa opýtať v Cydii mam : Upgrading to 4.0.2? Asi ani to mi nepomože že? načo to slúzi? Ďakujem za odpoveď

    #270711
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Takže som si zaobstaral externý gps modul Nokia LD-3W sparoval som to cez roqyBT4 všetko funguje super signál na každom satelite proste pecka len jeden problém :( neviem ako to ,,spárovať s aplikaciami´´ Napríklad na Sygic,Navigon a iné aplikacie o ňom nevedia…. please help… Každú radu si budem cennim … Ďakujem vopred velmi pekne

    #270726
    mjaus
    Účastník (Participant)

    Ja pouzivam aplikaciu BTstack GPS. Tusim stala volake 1,90 Eura. Sparuje mi to bez problemov GPS modul cez bluetooth (aj si ho vie zapametat) a data posiela vsetkym aplikaciam… Proste potom sa mobil chova ako keby mal funkcny vlastny GPS modul…

    #270886
    kevin43
    Účastník (Participant)

    mjaus ĎAKUJEM TI NESMIERNE VEĽMI PEKNE !!! pecka funguje to… stalo to 5 dolárov 3,5eur alebo dajak tak ale pecka! zajtra sa ide skúšať… dikeeees

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.