gps a bb 06.15.00

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77623
    pongo94
    Účastník (Participant)

    Zdravim ,ako je to z nefunkcnostou GPS na Iphone 3g ?Mam tam nahraty BB 06.15.00 a cez mapy alebo topo maps mi to urci polohu len o nejakych 20metrov mimo,a to som este v bytovke a nie vonku .

    #264199
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Neviem co je BB ale GPS mi na 3G islo normalne a to ze si v baraku tak bud rad ze ti to aspon nejaky signal chyti lebo prekazkami sa u GPS znizuje.

    #264204
    pongo94
    Účastník (Participant)

    Baseband- verzia modemu alebo take nieco (uplne sa v tom nevyznam :). Konkretne tato by mala byt z Ipadu koli odblokovaniu mobilu (?) cital som ze tym sa uplne odpali GPS…

    #264205
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Nefunkčné=nefunkčné- čo viac by si chcel vedieť? Proste navigácia pobeží iba s ext.modulom.

    #264218
    juslik
    Účastník (Participant)

    co som robil kamosovi unlock iphone 3G a daval som tam baseband 6.15.0 tak GPS islo uplne normalne..

    #264278
    josephko
    Účastník (Participant)

    viem o tomto celkom dost, nakolko mam ten isty problem..ide o to, ze si zmenil flasku jailbreakom cez greenpoison..niekomu moze vypadavat baterka, niekomu GPS a tak.. na niekt. iphonoch sa to da odstranit avsak niekt. modely, zalezi od hardwarovej verzie nejdu.. pise o tom aj tim vyvojarov DEV.. vraj nevedia a uz sa ani nebudu zaoberat tymto problemom, lebo riesili 4.3 soft.. avsak pred par dnami vraj bol zrieseny nejaky soft, kt. to vie opravit.. jedna sa len o navratenie flashky z iPad naspat na iPhone.. neviem este ako lebo moc nestiham teraz, ale budem to hladat (a mam sa stretnut s jednych odbornikom) a myslim, ze coskoro to bude aj na youtube resp. inych forach..tak hladaj..

    #264356
    mjaus
    Účastník (Participant)

    To josephko.

    Ked to najdes tak to sem prosim hod. Vcelku ma to dost zaujima. Vdaka….

    #264375
    nenad87
    Účastník (Participant)

    Na 99% iPhone s 06.15.00 BB nefunguje GPS (prejavuje sa to sposom ze vam GPS nefunguje v aplikaciach ako su IGO, Tom Tom, Navigon; v zakladnej aplikacii maps mozno aj funguje lebo ona je tak spravena za vam urci polohu aj iba cez wifi alebo 3g data bez pouzitia gps, ale ta poloha nemusi byt presna a neda sa to pouzivat na navigaciu), na niektorich(mozno 5%) prestala velmy rychlo ist aj wifi a ako josephko pisal aj baterka slabsie drzi. Downgrade zatial nieje mozny, nikto na tom nepracuje a aj keby bol mozny nic tym neziskate lebo si mozte downgradovat na ten ktory ste mali predtym ktory bol zablokovany.

    #264518
    mjaus
    Účastník (Participant)

    To: nenad87

    Co tak nahrat na 06.15.00 custom aby sa dal spravit nasledny upgrade na 4.3.3, ktory zmeni aj BB na najnovsi. Viem ze na 4.3.3 este nie je unlock ale: nasledne sa neda z 4.3.3 pomocou SHSH downgrade na 4.1 ???

    #264528
    nenad87
    Účastník (Participant)

    Neda sa to. Pise to ten DEV Team na ich blogu( to su ty co vymisleli ten upgrade na 06.15.) ze ten BB sa neda ani upgradeovat ani downgradovat.

    To o com ty pises je zmena iOS, to robit mozes ale s BB sa chibat neda, okrem iPhone 3g so starym bootromom. Ten sa da downgradovat na nizsii, dokonca taky co sa da normalne odblokovat.

    Pokial niekto ma 3g a ma ten 06.15, nech mi napise a vysvetlim mu ako ma zistiti ci sa da ten jeho downgradovat.

    #264555
    goromir
    Účastník (Participant)

    Ja mám iPhone 3G neblokovaný verzia: 4.2.1 a Firmware modemu 05.15.04. Mám tiež problém s GPS aplikáciami. Občas pomôže, keď vypnem lokalizačné služby a tak ho reštartnem ale zase rýchlo gps signál vypadne. Občas zase pomôže, keď Obnovím nastavenia siete ale tiež iba na chvílu. Dočítal som sa a aj som skúsil vymazať casch lokalizácie cez terminál ale to nepomohlo vôbec, resp. zatial to nie je vidno. Má z vás niekto radu ako na to?

    #265244
    kevin43
    Účastník (Participant)

    ach jaj … mam 3gs 16gb 06.15.00 a mám ten istý problém … mam sygic mobile maps keď ide je to pecka lenže keď ide len trocha hneď som vedľa cesty podľa navi. a stratí gps signál… signál som mal max 3 paličky zo 4. 4 som nemal ani raz najcastejsie ukáže 2 len že nie na dlho… taktiež neukáže aktuálnu rýchlosť … každú radu si cením … ďakujem vopred

    #265257
    Andreso
    Účastník (Participant)

    externá GPS- jediné riešenie.

    #265259
    rimestar
    Účastník (Participant)

    Mam 3G, BB 06.15.00 a som z tych smoliarov, ktorym sa neda spravit downgrade. Informacia o tom ze uz sa to riesit nebude ma teda netesi. GPS mi nejde. Skusil som downgrade cez Fuzzyband ale mam Bootloader version 05.09 a ide to len s 05.08. Neviem preco som viac necital nasledky konania ked som daval iPad baseband, tak velmi som chcel totiz UNLOCK.
    Inak ako pise nenad87.. su pripady ktorym aj s iPad basebandom GPS funguje.
    Este vykrik do tmy. Ani original servis mi to nevie dat do povodneho stavu? (myslim iba softwerovo)

    #265260
    Andreso
    Účastník (Participant)
    #265280
    kolka194
    Účastník (Participant)

    tak na toto neviem kto by sa dal :)

    #265312
    mjaus
    Účastník (Participant)

    Externy modul Holux 1000M za 40Eciek z internetu a bolo po probleme. Ide cez bluetooth, ma vlastnu bateriu (ktora vydrzi 8 hodin!!!), je omnoho presnejsi a citlivejsi. Uz BB vobec neriesim. Inak aj mobil vydrzi navigovat o to dlhsie ked nepouziva vlastny modul :o)))

    Ale keby raz vysiel upgrade basebandu hmmmm….

    #265545
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Zdravím chcel by som sa opýtať toto by nám nepomohlo ? http://www.mobilmania.sk/bleskovky/iphone-vydany-ios-433-kvoli-afere-s-lokalizaciou/sc-4-a-1125590/default.aspx
    A ešte jedna otázka po aktualizacií asi bude treba znovu Iphone odblokovať v mojom prípade na o2 že?

    #265765
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Nic nové?

    #265781
    Andreso
    Účastník (Participant)

    kevin43: To s týmto problémom nemá nič spoločné.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.