Ako odblokovať iPhone 5 z TELEKOMU

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ako odblokovať iPhone 5 z TELEKOMU

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #369208
    thiagos
    Účastník (Participant)

    zdravím , som tu relatívne nový a tiež mám problém ako kolega , mám možnosť kúpiť iphone 5 no bol brany v Telecome no ja použivam O2 , pravdepodobne bude asi blokovany , viete mi niekto povedať či sa ešte oplatí vziať ten phone ak je ešte vo viazanosti?

    #369259
    .ed
    Účastník (Participant)

    inac nezvladne to odblokovanie aj normalny pouzivatel s info z netu?

    #369425
    Vladko!
    Účastník (Participant)

    Mam iphone 5 brany z telekomu ktory pri iOS 6 bol este bloknuty pri relase iOS7 este tiez no teraz zazrakom uz nieje a berie mi chvalabohu ceske O2

    #369430
    ????
    Účastník (Participant)

    .ed: nie, nezvladne. odblokovat telefon “nafurt” dokaze len Apple, na zaklade ziadosti operatora. Plus su tu este rozne pokusy typu GeveySim, tie su vsak viazane na konkretny FW modemu telefonu a je to take jednorazove riesenie

    #376327
    punky
    Účastník (Participant)

    Zdravim, ako to je teda s tym blokovanim na telekom? Chcel by som si kupit telefon cez inzerat ale podla imei check stranok je blokovany. Ake su moje moznosti ked ho chcem odblokovat na orange?

    edit:/ je pravda ze ked sa updatne na ios7 tak sa odblokuje?

    Dakujem.

    #376352
    sairik
    Účastník (Participant)

    ak tam das ios7 tak bude urcite odblokovany, telekom uz nesmie blokovat ;)

    #376517
    punky
    Účastník (Participant)

    hej bol tam ios7 uz a bez problemov zobralo orange

    #379964
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    zdravim chalani, viete mi pls poradit ako testnut ci je alebo neni bloknuty iphone? mam ho z telekomu, kupeny 05/2013, posledny iOS, nemam zial nikoho okolo seba kto by mal ineho operatora a nanosim aby som to mohol vyskusat ze to hodim do telefonu.skusal som tu stranku imei.info ci ako to je ale tam mi ukazuje ze ten check je spoplatneny…

    #379966
    iTomas
    Účastník (Participant)

    uz tu o tom bolo viackrat popisane, pokial je iPhone z Telekomu a ma nahodeny iOS7, tak urcite nie je blokovany

    #383038
    burko1
    Účastník (Participant)

    Pre vsetkych co maju SK Telekom iPhone. Telekom uz iPhony neblokuje a to plati aj spatne. Postup na odblokovanie zadarmo je takyto (samozrejme bez prveho a druheho bodu):
    http://odblokovanieiphone.sk/sk/content/6-postup-odblokovania

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.