Ako odblokovať iPhone 5 z TELEKOMU

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ako odblokovať iPhone 5 z TELEKOMU

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88839
    marcok95
    Účastník (Participant)

    Zdravím,

    chcem si kúpiť cez inzerát iPhone 5 z telekomu. Ale ja používam O2. Dá sa za nejaký poplatok odblokovať v telekome alebo nejako inak? Aj keď predajcovi neskončila viazanosť…

    Ďakujem za rady

    // Viem že ORANGE neblokuje, ale nemá biely 16GB… + Neviete kedy prídu nové kusy do telekomu?

    #328503
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    Ahoj,

    co som tak pozeral tak neusetris vela ked kupis cez inzerat,ide to okolo 600€ za 16gb. tych 80€ co usetris y ta stal unlock,ktory je aj tak na dve veci a navyse ti zrusi zaruku. takze bud si kup telekom,alebo radsej kes telefon u operatora.

    #328504
    marcok95
    Účastník (Participant)

    80 Eur stojí unlock? Alebo sa zmierim s čiernym ORANGE :/ Nechcem ho kvoli tomu, že všetko na ňom vidno – každý škrananec… Alebo ho kúpim na firmu za plnú cenu… Keby nezdražel o tých 70 EUR tak by to bolo ok, ale toto?!!

    #328505
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    no 70€ to stalo pri 4S,pri 5tke neviem ci to vobec ide a ak ano pochybujem ze to bude lacnejsie.

    #328507
    Speedy
    Účastník (Participant)
    #328521
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    speedy ak si vsimnes ona predava cierny. tuto chlapec pise ze chce biely

    #328651
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    v TM maju biely? mne pani povedala, ze zatial maju len cierne

    #328663
    JFK.
    Účastník (Participant)

    “zatiaľ” – už nemajú žiadne :D

    #328681
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    V KE, telekom v optime mal 5ks. Vsetko predali na pausal. Chcel som ju poobede kupit cash

    #328849
    Peter0187
    Účastník (Participant)

    Mozem doporucit a som velmi spokojny v Banskej Bystrici na sidlisku sasova mi ho odblokovali cca do 15 minut iPhone 5 a iOS 6 z Telekomu na dialku. Cena 70€, co nebolo to tak hrozne ako sa pisalo na internetu ze sa to neda! Da sa to a posielam len odporucanie na firmu, aj ked som sa bal ale kamenna predajna ta neoklame tak som to riskol a je super.

    #328850
    Bobo22
    Účastník (Participant)

    Poznam ich vedia odblokovat aj na dialku http://www.rusina.eu. Mozem odporucit dobre skusenosti.

    #328853
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Hehe stupidnejsiho uzivatele a “jakoze spokojeneho zakaznika”, nez je Peter0187, to aby jeden pohledal. Osobne bych si dal velky pozor, kam date svych 70E, protoze ten clovek si zaroven dela raklamu jako “jaro0187” https://www.macblog.sk/forum/discussion/34332/?Focus=258115#Comment_258115 a troufam si tvrdit, ze i “Bobo22” je jedna a tataz osoba. Zas jeden chytrak.

    #328854
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    Peter0187, Bobo22, pekny pokus .. oba ucty vytvorene 5 minut dozadu, kazdy 1 prispevok.
    Aspon je vidno serioznost rusina.eu

    #328855
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Aj ked Vam to odblokuju tak aby si raz telekom nepoupratoval v odblokoch a nas5 nezablokoval telefony ktore aj mali byt zablokovane a nemaju ziadnu oficialnu zmienku o ich odbloku.

    Good Luck!

    #328860
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    peter a bobo, spokojni uzivatelia, obaja si v rovnakom case vytvorili ucty na macblogu aby sa nezistne podelili o svoje dobre skusenosti s nemenovanou firmou :D

    #329752
    Maddison
    Účastník (Participant)

    iPhone 5 vie odbloknut 3G Servis v ružinove. A mam tam znameho takze ked tak mi piste a spravim vam cenu :)) 5ku odblokovali od Telekomu, ale stalo ma to 99 tazko povedat ci sa to oplati na biznis…

    #329778
    Maddison
    Účastník (Participant)
    #329784
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Za take peniaze by som radsej ten iPhone hodil o zem a volal z telefonnej budky :)

    #329786
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Treba nabonzovat apple a zkazit kseftarum jejich zderacsky business ;) Je to hnus velebnosti.

    #329787
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Nemyslim ze vobec zdieraju niekoho, skor by chceli, vsak nech sa na to pozru logicky. Co za cloveka si kupi blokovany iphone ? Samozrejme ze niekto z bazaru a preco si kupi bazarovy blokovany iphone ? Pretoze nema na novy, to je logicke a ked nema na novy a nasetri tych 200-300e za 4ku tak pochybujem ze vyhodi dalsich 100e len za odblokovanie ale proste to nejako obide cez jailbreak alebo co objavi na googli pripadne tu.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.