Ako odblokovať iPhone 5 z TELEKOMU

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ako odblokovať iPhone 5 z TELEKOMU

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #344669
    HRUDKA
    Účastník (Participant)

    Kdybyste nekdo znal nekoho, kdo dela v T-Mobile, mel bych pro nej docela dobre job :) Mam par pratel, kteri by radi odblokovavali Telekom SK. Kdyztak piste na odblok (zavinac) htceko (tecka) cz

    #366144
    Hajo
    Účastník (Participant)

    presne tento problem som riesil aj ja. Kupil som si iP5 na pausal v Telekome, vtedy som ale este nevedel ze pojdem studovat do Nemecka. Samozrejme ze v Telekome ma odbili, ze to nejde, pripadne ze musim zaplatit zmluvnu pokutu a podobne. Kontrola cez IMEI, telefon cerveny so statusom LOCKED.

    Vykaslal som sa na iP5, zohnal si stary Androidovy telefon a pouzival ho tu asi mesiac. Dneska rano iP5 pyta dodatocnu aktivaciu, hovorim si ze co sa deje. Trapil som sa s tym, neslo ho aktivovat. Nakoniec som musel urobit restore cez DFU. Ani neviem preco ma napadlo skontrolovat IMEI telefonu, a co nevidim. Telefon zmenil status na UNLOCKED a dnes v pohode funguje pod nemeckym Vodafone.

    Vie to niekdo vysvetlit? Jedine co ma napada ze niekdo na svete s podobnym IMEI vybavil unlock, ale omylom na moj telefon. Mobil je vo viazanosti este vyse roka.

    #366156
    enko
    Účastník (Participant)

    hajo: a ako sa ti podarilo podla IMEI zistit ze je unlocked ? mozno by sme mali vyskusat viacer :D

    #366178
    Hajo
    Účastník (Participant)

    napr. tu: http://www.imei.info

    musis sa prihlasit

    #366180
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Mne na niektorych weboch ukazuje UNLOCKED, na niektorych LOCKED ale zda sa mi, ze na jednom webe kde predtym ukazovalo locked je teraz unlocked :D Musim zohnat nejaku sim a skusit teda aj ked velke nadeje si nerobim :)

    #366181
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Aj keby sa sekol v IMEI, musel by sa dodatocne seknut este aj v operatorovi na ktoreho to chce odblokovat co je v tvojom pripade Telekom a to si myslim ze taky blby snad nie je nikto.
    Skusil si tam dat SIM od ineho operatora?

    #366182
    e-comm
    Účastník (Participant)

    ;)

    #366183
    iTuxx
    Moderátor

    To mas odkial tuto info?

    #366184
    e-comm
    Účastník (Participant)

    ;)

    #366186
    Hajo
    Účastník (Participant)

    jasne, mam tam teraz Vodafon.de, ide to v poradku, predtym mi to neslo

    #366188
    e-comm
    Účastník (Participant)

    ;)

    #366202
    iTuxx
    Moderátor

    co tu zmurkas, ked ti mame verit, daj zdroj. Je to dost odvazne toto tvrdit bez podlozenych sprav.

    #366206
    Hajo
    Účastník (Participant)

    iTuxx: Otazka je na mna?

    Ak ano, tak to nemam zo ziadneho zdroja. Proste sa mi to dnes stalo …

    #366220
    iTuxx
    Moderátor

    Hajo: nie, na e-comma :-)

    #366233
    e-comm
    Účastník (Participant)

    @iTuxx

    Nepotrebujem aby si mi veril.
    Bud to pochopis na 1 krat alebo tu temu nerozoberaj.

    #366235
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    e-comm kamosko, nieco napises, potom to nasledne zmazes a teraz tu prisne diktujes o pochopeni a nerozoberani temy. Naco si ju potom zacal rozoberat ked nemienis o nej dalej komunikovat?

    #366237
    e-comm
    Účastník (Participant)

    @lordsoft kamosko,

    Mas pravdu, nemal som pisat nic.

    #366247
    iTuxx
    Moderátor

    e-comm: iPhone 5S 64GB zlaty ti viem zohnat za 105€. Ale neskus sa ma na volaco vypytovat. Bud to pochopis na 1 krat, alebo tu temu nerozoberaj.

    #366253
    enko
    Účastník (Participant)

    hmm zaujimave, mne ta stranka: http://www.imei.info ukazuje ze mam telefon UNLOCKED..tak toto musim vyskusat :)

    moze to suvisiet s tym, ze t-mobile v US bud zrusil, alebo sa chysta zrusit vsetky blokacie na telefony ?

    #366255
    e-comm
    Účastník (Participant)

    iTuxx,

    Keby si mi dal takuto ponuku, tak si jej ani nevsimnem, nie aby som sa ta este na nu vypytoval..prajem pekny den

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.