Ako na Jailbreak? iOS 6.0.1 a vyššie

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Ako na Jailbreak? iOS 6.0.1 a vyššie

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 80 )
  • Autor
    Príspevky
  • #338022
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    keď vyjde jailbreak na iPad 2, tento návod je len pre tie staršie zariadenia

    #338023
    Apple-Braňo123
    Účastník (Participant)

    Ok diki

    #338064
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    @Achnaton1 ujasni si, co je CDMA a co GSM …

    #338065
    Adam123456
    Účastník (Participant)
    #338068
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    Adam123456: “Sn0wbreeze has been updated to now allow your iPhone 4, 3GS or iPod Touch 4g to jailbreak on iOS 6.0.1 and 6.0” (popis)

    #338069
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    hej ved jasne to som cital , len ten nadpis ma zmiatol :) , a teraz je dobre pockat na jb 6.0.1 na ipad alebo dat dole na ios 5 a tam spravit jb .

    #339210
    Cuboxxx
    Účastník (Participant)

    zdravim chcel by som sa spytat ako je to potom z datami v iPhone kedze jailbreak sa robi aj z IPSW. Chcel by som vediet ci sa vymazu vsetky aplikacie co asi hej ale ako prebehne potom sinchronizacia z itunes ci sa vsetko povodne vrati z itunes do iphone alebo itunes sa vyprazdni podla iphone?
    dik moc

    #339214
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    O s”i”nchronizaciu sa nemusis bat, JB sa nerobi cez IPSW, nim sa iba restoruje iphone ak ho chces mat uplne cisty. Na JB sluzia ine nastroje ktore nemaju so zmazanim iphone nic docinenia.

    #339385
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    @Apple-Braňo : Ak potrebuješ pomôcť tak sa mi ozvi na mail a pomôžem ti :)

    @P4r4doX
    : Ty už mi prosím ťa daj pokoj, každý sa zmýli. Ty tiež.
    A pre všetkých ostatných: Ak chcete JB a neviete to tak mi napíšte na môj mail alebo ak ste z BA tak ho viem spraviť.

    #340353
    pitkamaki
    Účastník (Participant)

    Achnaton1: Dakujem pekne :-)

    #341010
    Sunp
    Účastník (Participant)

    Vedeli by ste poradit ? Mam iphone 3GS s iOS 6.0.1 ale je tu jeden problem. Nefunguje mi horne blokovacie tlacitko… Da sa to nejako aj bezneho ? Dakujem

    #341058
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Takymto spôsobom hodit do DFU : http://www.ihackintosh.com/2012/07/redsn0w-adds-the-option-to-enter-dfu-without-pressing-any-button/

    A potom klasicky jailbreaknut, ale ak mas novu reviziu bootromu, tak môzes urobit iba tethered jailbreak.

    #341596
    Mr.Crow
    Účastník (Participant)

    Ahoj, robím jailbreak na iPhone 4 iOS 6.0.1.
    všade v návodoch je krok taký, že iDevice najprv aktualizujeme software pomocou iTunes a ked je aktualizovaný potom stlačíme a držíme shift (win) a klik na restore (obnova) a vyberieme iOS, ktorý sme si stiahli. Ty to tu tak v návode nemáš ja som to tak spravil tak neviem či tam nie je chyba, neviem.

    ale pokiaľ idem podľa tvojho návodu tak pri CUSTOM IPSW sa mi spraví nejaká inštalácia proste sa niečo začne konať aj na telefone upload ramdisk a tak potom mi vyhodí okno na pc kde píše aby som spravil restore alebo JB, chcem JB tak idem späť v tom programe redsn0w aby som sa dostal na úvod a dal jailbreak, tu musím vypnuť zariadenie (iDevice) lenže ked ho vypnem hned sa zapne a ukáže sa tam kábel a itunes ikona, nestíham sa prepnuť do dfu mode a to znamená že nemožem spraviť JB.

    Pozeral som aj iné návody a tam je že v redsn0w treba kliknuť na extras a tam vybrať SELECT IPSW, ale treba vybrať nie iOS 6.0.1 ale treba vybrať 6.0 (aj keď je v telefone 6.0.1), ja som vybral iOS 6.0.1 a tu mi vypísalo missing keys.plist data for this build 6.0.1

    mám stiahnúť iOS 6.0 a spraviť všetko od začiatku? Nechápem ako sa Vám podarili JB podľa návodu a mne nie.
    Pomôžte niekto ďakujem

    #341597
    sairik
    Účastník (Participant)

    je to uz aj pre iphone 5 ? a je to natrvalo? ci po vypnuti telefonu treba znova ?

    #341608
    -iMa-
    Účastník (Participant)

    Chlapci, neviem ci sa vam oplati jailbreakovat.Installous zrusili

    #341610
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Len z hlavy ti vymenujem min. 3 ine spôsoby ako Installous. Ale myslim si, ze kazdy normalny clovek ma par centov na aplikaciu.

    #341612
    basman
    Účastník (Participant)

    P4r4doX menuj lebo som bez installous hotovy

    #341615
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    SBsettings napriklad, vec ktora mala byt uz davno v iOS ako standard. Chlapi to ste vazne taki lakomi ze nie ste ochotni dat posratych par centov za app, ktoru vam predostre developer rovno pod nos???

    #341618
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s eraserv6, vyvojari si kazdorocne oplacaju 100 dolarovu licenciu, z ich cisteho a zasluzeneho zisku im Apple este stiahne “vypalne” 30% a pritom nechavaju nizke ceny, ktore clovek, co si môze dovolit iPhone nemôze mat problem zaplatit. Chalani spamätajte sa, myslim, ze kazdy z vas si môze aplikaciu za par centov dovolit.

    #341619
    basman
    Účastník (Participant)

    ku..a nad vypalnym co robi apple nenariekate,co?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 80 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.