Ako na Jailbreak? iOS 6.0.1 a vyššie

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Ako na Jailbreak? iOS 6.0.1 a vyššie

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 80 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90041
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    POZOR!!!! TENTO JB JE IBA PRE IPHONE 3GS/4 A IPOD TOUCH 3G/4G iOS 6.0.1 !!!

    1. Zálohujte si váš iPhone alebo iPod a uistite sa že váš počítač má najnovšiu verziu iTunes.

    Stiahnite si IPSW vášho iDevice
    2. Stiahnite si najnovšiu verziu Redsn0w. Pre jailbreak iOS 6.0.1, používateľ potrebuje,Redsn0w 0.9.15b1, Redsn0w 0.9.15b2 alebo Redsn0w 0.9.15b3.

    3. Extrahujte si Redsn0w na plochu.

    4. Otvorte Aplikáciu Redsn0w ktorú ste extrahovali.

    Ctrl + Click na Mac (ak máte Mountain Lion)
    Pravým kliknutím myšou na Redsn0w a spúšťať ako administrátor na Windows verzii

    5. Pripojte iDevice ku počítaču a kliknite na EXTRAS
    Kliknite na CUSTOM IPSW a nájdite si súbor IPSW iOS 6 ktorý ste stiahli v kroku 1. Zvoľte IPSW.
    Redsn0w rozpozná IPSW ktoré ste si stiahli. Vrátťe sa na úvodnú plochu.
    6. Na úvodnej ploche stlačte tlačidlo Jailbreak.

    Ako postupovať pri jailbreaku po kliknutí na tlačidlo JailBreak.
    7. Uvedťe vaše zariadenie do DFU módu podľa inštrukcií a videa.

    Najprv podržíte horné tlačidlo (lock/sleep button) 3 sekundy
    Potom hneď stalčíte aj stredné (home button) a túto kombináciu držíte po dobu 10 sekúnd.
    Potom pustíte horné tlačidlo ale držíte stredné po dobu 15 sekúnd.

    Video: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qajv9Q1p1R4

    8. Ďalej sledujete pokyny Redsn0w (iba ho odložte a nechajte Redsn0w a iDevice pracovať)

    9. Po dokončení sa iDevice vráti do pôvodného stavu.
    iDevice vypnite ale nechajte ho pripojené ku PC alebo MAC.
    V menu Redsn0w sa dostaneme do sekcie EXTRAS a dáme tlačidlo Just Boot (Tethered) = postup je taký istý ako pri DFU móde.

    In the future, to restart, connect the iPhone to the computer, open Redsn0w, click Extras and Just Boot.
    V budúcnosti, na správne fungovanie Jailbreaku ak sa vaše zariadenie vypne, pripojte ho ku počítaču, otvorte Redsn0w a v sekcii EXTRAS kliknite na JUST BOOT. A psotupujte ako pri vstupe do DFU módu.

    Snáď pomôže. :)

    #335569
    lordpgsa
    Účastník (Participant)

    Dikes

    #335570
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Nie je zač. Ako hovorím snáď to niekomu pomôže.

    #335698
    akiba
    Účastník (Participant)

    Jaj,iDevice na iTunes :-) .hladam ako stiahnut iDevice,no nemozem to najst :-( .

    #335706
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    akiba: iDevice je myslené tvoje zariadenie od Apple :) (iPhone,iPad,iPod) :)

    #335709
    akiba
    Účastník (Participant)

    jaajjj a ja hladam jak debil :-). ozaj,nie je lepsie keby si mi to spravil ty :-) ? lebo ja som na taketo veci total brutal lama :-(.Na jar som si kupil iMac a na druhy den som musel dat do servisu ,nieco som tam zmazal ale co? to neviem :-(.Som z Ba

    #335720
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    akiba : Keď sa darí tak sa darí :D Ja som si zase zrušil 3GS :D. Kontaktuj ma na: knezovic.martin@gmail.com a určite niečo vymyslíme. ;-) Tým si buď istý.

    #336225
    pitkamaki
    Účastník (Participant)

    Achnaton1, prosim Ta, mam jailbreak na ios 6.0.1, ALE, ked si chcem naistalovat installous, tak mi ho sice naistaluje, ale pri najblizsom spusteni mi hned vypina installou, cydiu a vsetky (nacierno stiahnute aplikacie) + mi nenacita safari ani mail, cize musim tovarensky obnovit phone a vsetko robit od zaciatku, nevies nahodou poradit???

    dakujem

    #336235
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    pitkamaki: necrackuj aplikácie ale normálne ich sťahuj z App Store

    #336443
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    pitkamaki : musíš spraviť Boot Tethered. To sa robí v redsn0w a to tak že das extras a potom Boot tethered a sledujes inštrukcie.

    #336470
    bartimeus
    Účastník (Participant)

    mne sa vyskytol taký problém, po just boot sa mi nenačíta, zobrazí sa ananás potom jabĺčko a tam to zamrzne. čo je zle prosím?

    #336508
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    BootRoom Exploit neprepísal všetky systemové kódy od Apple. To znamená Restore a odznova Jailbreak.

    #336522
    bartimeus
    Účastník (Participant)

    akú verziu iOS mám použiť pre iphone 4 16g ? lebo som ich našiel viac. ďakujem

    #336531
    bartimeus
    Účastník (Participant)

    spravil som znovu Jailbreak a zaseklo sa mi to pri just reboot, pri kroku waiting for reboot. tak som to po 5 min vypol. a znovu no isté, reboot sice prebehol ale zostal mi tam svietit ananas a dalej nic
    pouzil som iPhone3,2_6.0_10A403_Restore.ipsw . pri iPhone3,1_6.0.1_10A523_Restore.ipsw my vyhadzovalo Missing keys.plist

    #336532
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    iPhone3,2 je myslím CDMA iPhone 4

    #336541
    bartimeus
    Účastník (Participant)

    3,1 mi vobec nezobere

    #337119
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    bartimeus: 3,1 je pre iPhone GSM, to sú iPhone bez SIM karty….musíš dať 3,2 bo to je pre CDMA verziu ktorú máš ty. Ak si z BA a máš čas, tak sa mi ozvi na mail a niečo vymyslíme.

    #338015
    Apple-Braňo123
    Účastník (Participant)

    Achnaton1 pekny návod. Mám otazku bude mi tento postup fungovať aj na Ipad 2 s IOS 6.0.1 ??

    #338018
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    Apple-Braňo123: nie, pretože na iPhone 4, 3GS a iPod touch 4G je tzv. bootrom exploit (je jailbreaknuteľný na akomkoľvek iOS), ktorý na iPad 2 nie je a asi ani nebude

    #338020
    Apple-Braňo123
    Účastník (Participant)

    Aha a budem môct niekedy ten Ipad jailbreaknut ? (Apple použivam cca 2 mesiace tak prepac ak mam primitivne otazky :).)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 80 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.