AirPort Extreme 802.11n Enabler for Mac

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware AirPort Extreme 802.11n Enabler for Mac

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54691
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Chcel by som poradit ohladom siete “N”

    1. V com je to dobre ?
    2. Na co to mozem vyuzit ?
    3. A kde to mozem kupit ?

    Na strankach apple.com to nejde niesom z ameriky (nechem ziadny crack snazim sa vsetko mat legalne co sa mi zatial dari) stoji to cca 2 dolare :-)))

    #108192
    DoNaLd
    Účastník (Participant)

    1. vo vyssej rychlosti prenosu dat
    2. hmm .. okrem AppleTV na SR/CR asi nikde inde :) jedine, ze by si si kupil nejake “n”-kove AP-cko :))
    3. Co chces kupovat ? :)

    #108197
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Donald ja len ten N enabled na macbook pro co je za dva dolare na apple.com ale kde to kupim tu ?

    #108198
    DoNaLd
    Účastník (Participant)

    a aky mas notebook ? Lebo to funguje len na MacBook C2D

    #108207
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Pohodka ja mam kupovany januar relased 12/2006 MacBook Pro 2.33 Ghz Core 2 Duo verzia 2.2 :-) mne to urcite pojde ide mi len hlavne o jednu vec ked sedim dole v krcme tak nechytam moje wifi …. takze to riesim ze si dam este aj smerovu antetu do okna z druhej strany (samozrejme kde je krcma) a keby som si vytvoril respektivne niako spravil (samozrejme neviem ako) siet N ci by nebol lepsi signal?

    Vyhody: sedis v krcme, pracujes stretavas ludi, mas tam kancel, nebuzeruje zena ked je doma a hlavne pivo je chladene :-)

    #108208
    Jalko
    Účastník (Participant)

    Macker2, no musel by si si kupit aj nejake Nkove APcko. ale ak to chces len koli lepsiemu signalu, skor by som siel cestou externej anteny ako Nkoveho APcka

    #108209
    DoNaLd
    Účastník (Participant)

    Macker2: N-kova WiFi siet nie je o silnejsom signale (aj ked mozno nejake zosilnenie o progi G-ckovej tam moze byt) ale vo vyssej prenosovej rychlosti. Takze tvoj krcmovy problem vyriesi jedine silnejsia (viac dB) antena.

    #108210
    Jalko
    Účastník (Participant)

    DoNaLd, specifikacie udavaju aj o cosi vacsi dosah

    #108586
    Mirecek.sk
    Účastník (Participant)

    Islo by “n-ko” aj na mojom new 24″ imacu??
    Chcem si kupit novy router a chcem vediet ci by to slo nejak….
    Alebo mam ostat len pri b/g.
    Dik za rady

    #108587
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Myslim si ze nove “Nka” idu len pre Intel a pre MBP ale mozno sa myslim neviem presne ci idu pre iMaci.

    Uz som to zohnal ale neviem nic sa nezmenilo ale asi nemam ziadnu “N” siet ze ano :-)

    Osobne vam poviem “ci som mal alebo nemal Nko” mame dve nezabezpecene siete v nasom dome “nebudem menovat :-)” dojdem dole do krcmi ked sedim vonku som na jednej z nich v podstate na dve ciarky ale jak dojdem dnu tak neni sanec hned vypadava. Moja kamaratka ma taku herku tazku staru pod nazvom Asus za par tisic a ona ma signal tychto sieti ci je vonku ci dnu ci na zachode bez problemovy skoro najlepsi aky moze byt.

    Moja otazka v com je horsi moj airport v MBP za 100.000 co je neporovnatelny signal slabucky uz na terase a v nutri uplne ze nist nejde a na 30KG sunke od Asus teraz uz za 9.90,- je signal na 98% cca ale vsade v okoli ???

    #108588
    Mirecek.sk
    Účastník (Participant)

    2 Macker2:
    ci mas Nko si pozries tak ze chod do utilities a potom si otvor Network utility aaa tam si zvol v ramci info => network interface (en1)
    aaa dole ti napise ake wifi mas.

    #108591
    Macker2
    Účastník (Participant)

    mirecek.sk ja viem ze mam enko ja som si to oficialne kupil normalne ja len preco mam horsi airport ako ma niaky asus co ma kamoska som chcel vediet

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.