Valentín sa blíži a iStores má pre vás príjemné prekvapenie!

Je ním valentínska akcia, ktorú môžete využiť práve do 14. februára. Čo si pred sviatkom všetkých zamilovaných môžete dopriať?

Najväčší Apple Premium Reseller u nás prináša akciové ceny pre Apple Watch a AirPods – vybrané modely teraz môžete získať naozaj výhodne, už od 279 € alebo na splátky za 14 € mesačne. Bezdrôtové slúchadlá AirPods sú dostupné len za 129 € alebo takisto na splátky za 11 € mesačne.

Aký by to bol Valentín bez pestrej ponuky doplnkov a príslušenstva k vaším milovaným zariadeniam Apple? Aj v tejto časti sortimentu na vás čakajú akciové ceny. Nakupovať môžete jednoducho online a dopravu kurierom máte pri nákupe nad 50 € zadarmo! Kompletný prehľad valentínskej akcie nájdete na webe iStores.

Takisto sa môžete zapojiť do valentínskej súťaže, ktorá beží do 12. 2. Vyhrať môžete darčekovú poukážku v hodnote 100 €. Zapojiť sa môžete na Instagrame, v rámci profilu @istores_sk. Víťaz bude vyhlásený 13. 2.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.