Valentín sa blíži a iStores má pre vás príjemné prekvapenie!

Je ním valentínska akcia, ktorú môžete využiť práve do 14. februára. Čo si pred sviatkom všetkých zamilovaných môžete dopriať?

Najväčší Apple Premium Reseller u nás prináša akciové ceny pre Apple Watch a AirPods – vybrané modely teraz môžete získať naozaj výhodne, už od 279 € alebo na splátky za 14 € mesačne. Bezdrôtové slúchadlá AirPods sú dostupné len za 129 € alebo takisto na splátky za 11 € mesačne.

Aký by to bol Valentín bez pestrej ponuky doplnkov a príslušenstva k vaším milovaným zariadeniam Apple? Aj v tejto časti sortimentu na vás čakajú akciové ceny. Nakupovať môžete jednoducho online a dopravu kurierom máte pri nákupe nad 50 € zadarmo! Kompletný prehľad valentínskej akcie nájdete na webe iStores.

Takisto sa môžete zapojiť do valentínskej súťaže, ktorá beží do 12. 2. Vyhrať môžete darčekovú poukážku v hodnote 100 €. Zapojiť sa môžete na Instagrame, v rámci profilu @istores_sk. Víťaz bude vyhlásený 13. 2.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.