Telekom prichádza s prvou várkou 5G lokalít v novom roku

Najvyššia generácia siete prichádza do miest, obcí a nebudú chýbať ani nové turistické destinácie.

5G v mestách

Pokrytie 5G sieťou sa rozšírilo do piatich nových miest. Medzi nové mestá patrí dvojica na Hornej Nitre (Bánovce nad BebravouPartizánske) a časť mesta Michalovce. Čiastočné pokrytie prišlo aj do Pezinka– a to do mestskej časti Grinava. Rozšírilo sa aj pokrytie v meste Modra o časť Harmónia.

Špeciálnu pozornosť venujeme aj príchodu 5G do Vysokých Tatier: zatiaľ sú pokryté časti Starý Smokovec, Nový Smokovec, Tatranské Zruby a ich okolie.

Spolu je 5G sieť Telekomu už v 39 mestách Slovenska, pričom niektoré sú pokryté čiastočne.

5G v obciach

Aj v tejto vlne prišlo 5G do nových obcí, najviac ich nájdete v Trenčianskom kraji, ale aj na Spiši. Medzi deväť nových obcí patria: Brodzany, Ladce, Letanovce, Opatovce, Podhorie, Spišský Štvrtok, Trenčianska Turná, Trenčianske Stankovce, Veľké Bierovce.

Pokrytie takto dosahuje už 92 obcí. Kompletné pokrytie 5G sieťou prikladáme v podobe mapky.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.