Apple vydal nový update pre iPhone 5s a ďalšie staré zariadenia

Apple opäť raz ukázal, že mu záleží na bezpečnosti čo najväčšieho množstva užívateľov. Spoločnosť včera totiž vydala nový update pre zariadenia, ktoré už dávno nedostávajú systémové updaty.

Včerajšou veľkou novinkou je päť bezpečnostných aktualizácií pre iPhone 5s a ďalšie staré zariadenia. Aktualizácie sa odporúča nainštalovať všetkým užívateľom, nakoľko obsahujú opravy vážnych bezpečnostných chýb objavených v týchto zariadeniach. Len v prípade počítačov ide o opravy zásadných chýb v rozhraniach ako sú AppleMobileFileIntegrity, curl, dcerpc, DiskArbitration, DriverKit, Intel Graphics Driver, PackageKit, Kernel, Mail Exchange, Maps, Screen Time funkcionalite, Počasí, WebKit a vo Windows Installer službe.

Aktualizácie sú:

  • iOS 12.5.7 – Pre iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3, iPod touch (6. gen.)
  • iOS 15.7.3 – Pre iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE (1. gen.), iPod touch (7. gen.)
  • iPadOS 15.7.3 – Pre iPad Air 2, iPad mini (4. gen.)
  • macOS Big Sur 11.7.3
  • macOS Monterrey 12.6.3
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.