iOS 16.4 obsahuje zmienky o nových AirPods a Beats Studio Buds+

Apple už čoskoro vydá update iOS 16.4 pre svoje mobily a vyzerá to, že niekedy po vydaní aktualizácie sa užívatelia môžu tešiť na nové slúchadlá.

Hoci sa čakalo, že Apple v priebehu tohto roka updatuje svoju ponuku slúchadiel, málokto by zrejme čakal, že k refreshu ponuky dôjde v blízkej dobe. A predsa sa zdá, že tomu tak bude. Totiž v kóde chystaného updatu iOS 16.4, ktorého RC verzia sa už dostala k vývojárom, sa nachádzajú zmienky o trojici audio produktov.

V prvom rade sú to slúchadlá AirPods s kódovým označením A3048, pričom bližšie podrobnosti nie sú známe. Vyzerá to však, že pôjde o AirPods štvrtej generácie, kde je otázne, aké budú mať vlastne vylepšenia. Ďalším produktom je AirPods puzdro A2968. Ani tu nie je jasné, akými novinkami sa bude produkt pýšiť. Vzhľadom na legislatívu EÚ je ale možné, že sa dočkáme iba prechodu z Lightning na USB-C konektor.

Tretí produkt je však oveľa zaujímavejší. V kóde sa totiž podľa zistení 9to5mac nachádzajú zmienky aj o slúchadlách Beats Studio Buds+. Teda pôjde o druhú generáciu slúchadiel Buds, ktoré boli vydané v roku 2021. Produkt bude podľa všetkého podporovať funkcie ako zdieľanie zvuku, automatickú zmenu pripojeného zariadenia, ale aj funkcie ako aktívne potláčanie šumu či režim priepustnosti. Zaujímavosťou je aj podpora pre Hey Siri, a to aj napriek tomu, že slúchadlá nebudú disponovať Apple čipom (H1, H2).

Beats Studio Buds+

Zdroj: 9to5mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.