Apple predstavil iPhone 14 a iPhone 14 Plus v žltej verzii, ako aj nové obaly

Po vzore predošlých ročníkov, Apple aj tento rok uviedol novú farebnú verziu svojich telefónov.

Apple totiž oznámil, že iPhone 14 a iPhone 14 Plus, teda dvojica základných modelov súčasnej generácie, bude dostupná v novej žltej farebnej verzii. Po novom je tak mobil dostupný celkom v šiestich farbách. Keď ho totiž Apple pôvodne uviedol na trh v septembri minulého roka, k dispozícii boli polnočná čierna, hviezdna biela, Product(RED) červená, modrá a fialová. Najnovší farebný variant je tak dostupný poprvýkrát od roku 2019. Naposledy bol v tejto verzii totiž dostupný iPhone 11 a pred ním len iPhone XR a oveľa skôr iPhone 5c. Žltý mobil bude dostupný v priebehu budúceho týždňa, 14. marca.

Za zmienku pritom stojí, že Apple sa tento rok rozhodol nepredstaviť novú farebnú verziu iPhone 14 Pro alebo 14 Pro Max. Pritom po minulé dva roky tomu tak bolo. V minulom roku Apple uviedol zelenú farebnú variáciu naprieč celou ponukou, a rok predtým uviedol fialový variant pre sériu iPhone 12. Najnovší, žltý iPhone 14, bude dostupný od budúceho týždňa.

Spoločnosť síce neuviedla nové farebné prevedenie pre “Pro” telefóny, ale zato predstavila nové silikónové obaly v zelenej, fialovej, svetlomodrej a žltej pre kompletne všetky modely iPhonu 14. A teda aj pre Pro a Pro Max, ktoré si tým pádom môžete chrániť a zároveň osviežiť ich dizajn, ak sa vám už štandardný výzor mobilu zunuje. Samotné obaly sú v predaji už teraz za cenu 59€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.