Apple plánuje vylepšiť Magic Keyboard pre iPad Pro

iPad Pro sa v posledných rokoch dočkal prakticky len hardvérových revízií, kde sme zažili prechod z mobilných čipov na počítačové M1 a neskôr M2. Budúca generácia však ponúkne viac zmien.

Tvrdí to novinár Mark Gurman vo svojom najnovšom Power On newsletteri. Tvrdí, že budúca generácia tabletu iPad Pro bude tou najväčšou aktualizáciou od roku 2018. Máme očakávať zásadné zmeny, ktoré sa okrem iného dotknú prechodu na OLED displeje. Tie budú o niečo väčšie, iPad Pro bude po novom k dispozícii v 11″ a 13″ veľkostiach. Ďalej môžeme očakávať čip M3, čo nie je až také veľké prekvapenie vzhľadom na súčasný hardvér.

Gurman však vraví, že Apple pripravuje po boku nového iPadu Pro aj novú verziu Magic Keyboard klávesnice. Ponúkne väčší trackpad a vo výsledku by sa malo celé zariadenie ešte viac priblížiť k MacBooku. Čo sa týka modelových označení, tam sa spomínajú modely J717, J718, J719, J720 a J721.

Napokon, predstavenie zariadenia sa očakáva niekedy na jar alebo začiatkom leta 2024.

Zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.