Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #48 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

QB Planets – 1,19€ (pôvodná cena 2,99€)

Milujete riešenie hádaniek…vo vesmíre? QB Planets je vesmírna adventúra, ktorá bude výzvou pre vaše schopnosti riešiť hlavolamy. Vašou úlohou bude objavovať podivné a krásne puzzle planéty s tajomnými schopnosťami a nebezpečnými prostrediami. Nájdite a zbierajte hviezdy, aby ste mohli poháňať svoju loď a vyraziť na nové a vzrušujúce planéty. Vyhnite sa prekážkam a nájdite bezpečnú cestu k svojej lodi s čo najmenším počtom pohybov.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Kenshō – 1,19€ (pôvodná cena 4,49€)

Začnite svoju cestu v tajomnom svete, v ktorom sa prelína príroda, čas a priestor. Vašou úlohou v logickej hre Kenshō bude správne pospájať bloky.

Hra je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac s čipom M1.

Kenshō 600x145 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #47 týždeň

Hidden Folks – 2,29€ (pôvodná cena 5,99€)

V hre Hidden Folks bude vašou úlohou nájsť skrytých ľudí v ručne kreslených, interaktívnych, miniatúrnych, čierno – bielych krajinách.

Hidden Folks bola horu roka 2017 v App Store!

Hra je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac.

SiNKR 2 – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

SiNKR 2 je logická hra s hákmi, v ktorej musíte upratať všetky puky.

Hra je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac s čipom M1 alebo novším.

Hra získala množstvo ocenení:

# MomoCon Indie Game Awards Finalist, 2019
# Official Selection Indie MEGABOOTH PAX East Showcase 2019
# Winner Best Casual at DREAMHACK Atlanta, 2018
# Winner Best Design at SIEGE, 2018
# Best Overall Game, Golden Joystick 2018
# Best Game Design, Golden Joystick 2018

Moncage – 4,49€ (pôvodná cena 5,99€)

Moncage je úžasné puzzle dobrodružstvo, ktoré sa odohráva vo vnútri tajomnej kocky, pričom každá strana kocky obsahuje jedinečný svet: či už je to stará továreň, svetelná veža, zábavný park alebo kostol atď. Na prvý pohľad sa môžu zdať náhodné a nesúvisiace. , no pri bližšom pohľade vás očaria jemné a zložité spôsoby, ako sa tieto svety spájajú…

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

memories365 – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

memories365 je fotografický denník, ktorý každý deň automaticky zachytáva a usporiada vaše obrázky. Pamätáte si, čo ste robili minulý mesiac? S kým ste boli? Kde ste boli? Vďaka memories365 sú všetky vaše životné fotografie automaticky usporiadané podľa dňa a mesiaca, čím sa ukladajú obľúbené spomienky vášho života podľa dňa, v ktorom ste si ich užili.

Mobile Mouse & Keyboard – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Pomocou aplikácie Mobile Mouse & Keyboard premeníte váš iPhone alebo iPad na bezdrôtovú myš a klávesnicu a môžete ovládať Mac alebo Windows PC.

macOS

Fort Triumph – zadarmo (pôvodná cena 16,79€) – Epic Store

Fort Triumph je fantasy ťahová taktická hra, kde na každom rohu na vás čaká smrť. Preveďte skupinu hrdinov s rôznymi zručnosťami vtipnou parodickou fantasy zápletkou. Na zostavených procedurálnych mapách na vás čakajú misie s rôznymi cieľmi – pripravte sa na veľké dobrodružstvo, či už v príbehovom, alebo v bojovom režime.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.