Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #46 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Paprika Recipe Manager 3 – 3,49€ (pôvodná cena 5,99€)

Aplikácia Paprika Recipe Manager 3 vám pomôže usporiadať recepty, vytvoriť zoznamy potravín, naplánovať si jedlá a sťahovať recepty z webových stránok.

Recursive: Programming Puzzles – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Rekurzívna je logická hra o vzoroch a programovaní. Je to perfektná hra pre ľudí, ktorí milujú ťažké hádanky.
Vaším cieľom je pomôcť malým robotom dokončiť ich misiu a pozbierať všetky drahokamy nájdením správneho vzoru a jeho prekladom do krátkeho programu.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac.

Photo AI eraser – zadarmo (pôvodná cena 1,19€)

Photo AI eraser je ľahko použiteľný nástroj na odstraňovanie objektov na fotografiách. Používa vysokokvalitné algoritmy spracovania obrazu a jednoduchý funkčný dizajn.

RAW Power – 8,99€ (pôvodná cena 12,99€)

RAW Power je fotografický editor, ktorý je určený hlavne pre snímky zhotovené vo formáte RAW. Obsahuje množstvo filtrov, vstavanú galériu…

 

To the Moon – 2,29€ (pôvodná cena 5,99€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

To the Moon 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

You Record Pro – 5,99€ (pôvodná cena 12,99€)

Aplikácia You Record Pro premení vaše iOS zariadenie na profesionálny digtafón, s možnosťou zaznamenať stereofónny zvuk v kvalite 96 kHz / 24-bit, vďaka čomu môžete zachytiť každú vašu myšlienku, poznámku alebo stretnutie.

Aplikácia je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

You Record Pro 600x305 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #38 týždeň

Lock’s Quest – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre sa ocitnete v úlohe Locka, chlapca, ktorý narazí na inváziu jeho dediny, ktorá rozpúta širšiu vojnu medzi kráľovstvom sily a mechanickou armádou vedenou ohavným lordom bolesti. Pútavý príbeh sa rozvíja naprieč 75 dňami bojov v tucte unikátnych máp, ktoré sú plné strelných veží, pascí a špeciálnych útokov. Prežite hru tak, ako si ju tvorcovia predstavovali, teraz s HD hudbou, novými portrétmi vo vysokom rozlíšení a aktualizovanou hrateľnosťou.

Hra vyšla ja vo verzii pre herné konzoly Xbox One, PS4 a Nintendo Switch aj je kompatibilná aj s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Duet Display – zadarmo (pôvodná cena 16,99€)

Aplikáciu Duet Display sme vám predstavili v jednej z našich recenzií. V skratke, Duet Display vám umožní premeniť váš iPhone alebo iPad na ďalší monitor.

Recenze: Duet Display ~ MacBlog.sk

 

Botanicula – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Botanicula je humorom naplnená dobrodružná hra od tvorcov hier ako Machinarium alebo Samorost.

Päť priateľov, malých stromových tvorov, sa vydalo na cestu, aby zachránili posledné semeno z ich domovského stromu, ktorý je zamorený zlými parazitmi.

Samorost 2 – 1,19€ (pôvodná cena 2,29€)

Samorost 2 je umelecky pojatá adventúra od českých tvorcov Amanita Design, ktorá vás okúzli svojim surrealistickým spracovaním od krásnej osobitej grafiky, až po pôvodnú hudbu.

S malým škriatkom sa vydávate za záchranu svojho psíka, ktorého uniesli zlí mimozemšťania. Na ceste za svojim štvornohým kamarátom stretnete množstvo zvláštnych bytostí a mechanizmov a vyriešite veľa originálnych úloh.

Devízou hry je hlavne unikátna atmosféra fantastického sveta, ktorý by sa dal prirovnať napr. k románu Malý princ od francúzskeho spisovateľa Antoineho de Saint-Exupéryho.

Samorost 3 – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

Príbeh sleduje dobrodružstvo známeho škriatka v bielom. Tentokrát sa jeho eskapády točia okolo štyroch kúzelných trubiek
(hudobných nástrojov), ktorými mnísi-ochrancovia spravovali svet.

Samorost 3 600x119 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #4 týždeň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.