Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #40 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

The Quest – 3,99€ (pôvodná cena 7,99€)

The Quest je “oldschoolová fantasy” RPG hra v otvorenom svete, ktorá vyšla aj vo verzii pre PC. Vašou úlohou ako bude zachrániť ostrov Freymore a odvráti blížiace sa nebezpečenstvo.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

The Quest 600x156 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #14 týždeň

Tempest Pirate Action RPG – 4,99€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre Tempest Pirate Action RPG sa budete plaviť v úlohe odvážneho piráta po šírych moriach. Vaša loď musí byť po zuby ozbrojená, posádka vždy pripravená a obchodné znalosti vycibrené. Iba tak porazíte ostatných pirátov a mýtické príšery, medzi ktorými nechýba legendárny Kraken. Hra kombinuje bojový žáner so stratégiou a RPG prvkami.

Evoland 2 – 1,19€ (pôvodná cena 7,99€)

Evoland 2 je nástupcom pôvodného Evoland s vylepšenou grafikou, kde budete cestovať časom, s jednoduchou hrateľnosťou, ktorá sa bude postupne vyvíjať, ako sa budete pohybovať v príbehu. Hra sa bude postupne meniť z “pixelovej” grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie  Evoland 2 je oveľa väčšia hra a v srdci klasické RPG, s komplexným scenárom založeným na cestovaní v čase. Môžete očakávať desiatky postáv s vlastným prostredím a ambíciami a diametrálne odlišnými hernými štýlmi, ktoré sú spojené s príbehom a akciou hráča. Evoland 2 je plný humoru a odkazov na klasické hry, ako napríklad Mario, Street Fighter a Bomberman a ďalšie legendy rôznych žánrov. 

Evoland 2 vyšla aj vo verzii pre PC a podporuje aj Apple TV.

ACDSee Pro – zadarmo (pôvodná cena 6,99€)

ACDSee Pro kombinuje inovatívny fotoaparát, výkonný editor fotografií a ľahko použiteľného tvorcu koláži do jednej aplikácie.

QB Planets – 1,19€ (pôvodná cena 2,99€)

Milujete riešenie hádaniek…vo vesmíre? QB Planets je vesmírna adventúra, ktorá bude výzvou pre vaše schopnosti riešiť hlavolamy. Vašou úlohou bude objavovať podivné a krásne puzzle planéty s tajomnými schopnosťami a nebezpečnými prostrediami. Nájdite a zbierajte hviezdy, aby ste mohli poháňať svoju loď a vyraziť na nové a vzrušujúce planéty. Vyhnite sa prekážkam a nájdite bezpečnú cestu k svojej lodi s čo najmenším počtom pohybov.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Lively Widget – 2,49€ (pôvodná cena 5,99€)

Aplikácia Lively Widget vám umožňuje jednoducho prispôsobiť uzamknutú obrazovku vášho iPhone pomocou animovaných obrázkov GIF.

Cataclysm Bright Nights – zadarmo (pôvodná cena 4,99€)

Cataclysm: Bright Nights je ťahová hra o prežitie v drsnom, procedurálne generovanom post apokalyptickom svete. Vyčistite zvyšky mŕtvej civilizácie, aby ste našli jedlo, vybavenie alebo, ak budete mať šťastie, vozidlo s plnou nádržou. Bojujte, aby ste porazili mocné príšery, od zombíkov cez obrovský hmyz až po roboty…

PXL – mosaic art – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

PXL je fotografický editor na vytvorenie mozaiky. Dominantná je hlavná fotka poskladaná z malých fotiek, ktoré sú prispôsobené podľa farebnosti tak, aby zapasovali. Výsledkom je krásny obraz, na ktorom z diaľky vidno hlavnú fotku a zblízka veľa malých fotografií.

ScourgeBringer – 5,99€ (pôvodná cena 6,99€)

ScourgeBringer je roguelite platformová hra v retro štýle, v ktorej budete bojovať proti nepriateľom a bossom.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším a vyšla aj vo verzii pre herné konzoly a PC.

hyperPad Visual Coding on iPad – 4,99€ (pôvodná cena 14,99€)

Pomocou aplikácie hyperPad Visual Coding on iPad môžete začať vytvárať vlastné aplikácie a hry bez nutnosti poznať programovacie jazyky.

The First Tree – 1,29€ (pôvodná cena 4,99€)

The First Tree je nádherná adventúra z pohľadu tretej osoby s dvoma paralelnými príbehmi: líšku, ktorá sa snažila nájsť svoju zmiznutú rodinu, a syna, ktorý sa znovu spojil so svojím odcudzeným otcom na Aljaške.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Blur Photo – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Blur Photo je fotografický editor ktorý rozmaže pozadie a umožňuje pridať rôzne efekty rozmazania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.