Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #22 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Pixboy – 0,99€ (pôvodná cena 3,49€)

Pixboy je šialený vedec, ktorý vytvoril silný elixír. Bohužiaľ ho ukradla banda nezbedných psov. Pomôžte poraziť všetkých nepriateľov, čeliť všetkým výzvam, získať elixír.

Pixboy je retro arkádová hra, ktorá obsahuje 40 ručne kreslených levelov, originálny soundrack a množstvo výziev.

Dungeon Legends 2 – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Dungeon Legends 2: Tale of Light and Shadow je RPG hra s podmanivou atmosférou opusteného zabudnutého hradu. Vstúpte do tohto fantasy dobrodružstva plného smrtiacich príšer, mágie, hádaniek a úloh. Prebojujte sa cez kobky, porazte fantazijné stvorenia, rozvíjajte svoju postavu, hľadajte užitočné predmety a vyzbrojte sa, naučte sa kúzla, ktoré zvýšia vašu silu.

OK Golf – 0,99€ (pôvodná cena 3,99€)

Vizuálne pekný, minimalistický golf s podporou multiplayeru a Apple TV.

OK Golf 600x146 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #39 týždeň

Pictominoes – 0,99€ (pôvodná cena 3,49€)

Pictominoes je ďalšia logická hra v ktorej musíte otáčať dlaždice rôznych tvarov, aby ste poskladali celý obraz.

Escapists 2: Pocket Breakout – 0,99€ (pôvodná cena 6,99€)

Escapists 2 je pokračovanie úspešnej únikovej hry. Ani tentokrát nebude utiecť jednoduché. Budete musieť vyriešiť prísny rozvrh väzenia a vyhnúť sa nežiadúcej pozornosti. Vyrobte si zbrane a nástroje pomocou materiálov z vnútra väzenia, no pozor na razie v celách. Získajte prácu alebo vykonajte „láskavosti“ pre svojich spoluväzňov, aby ste si mohli zakúpiť životne dôležité zásoby.

Escapists 2 Pocket Breakout 600x144 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #27 týždeň

Aurelia: Stellar Arising – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Aurelia: Stellar Arising je 3D ťahová vesmírna bojová hra. Ovládajte svoju flotilu a bojujte za svoju frakciu o kontrolu vo hviezdnom systéme Aurelia vo viac ako 150 misiách.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1.

Remote Control Pro – zadarmo (pôvodná cena 9,99€)

Pomocou aplikácie Remote Control Pro premeníte iPhone, iPad a dokonca aj hodinky Apple Watch na diaľkový ovládač pre počítače Mac alebo Windows PC.

Sokodic‪e‬ – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Sokodice je logická hra s hracími kockami, ktorá ponúka viac ako 100 úrovní.

Remote Keyboard – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Pomocou aplikácie Remote Keyboard môžete používať klávesnicu vášho PC alebo Macu ako bezdrôtovú klávesnicu pre iPhone alebo iPad.

HomeDash – 9,99€ (pôvodná cena 12,99€)

HomeDash je kompletné riešenie pre inteligentnú domácnosť kompatibilné s Apple HomeKit, ktoré podporuje všetky dôležité funkcie. Ako už názov prezrádza, aplikácia ponúka jednoduchý a prehľadný dashboard pre ovládanie vašich inteligentných zariadení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.