Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #21 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Starlight – Explore the Stars – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Premente váš iPhone alebo iPad na teleskop a pozorujte na nočnej oblohe aké hviezdy, planéty alebo súhvezdia sa vznášajú nad vami.

Blur background‪. – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Aplikácia Blur background‪. umožňuje pridať rozmazané pozadie pre fotografie.

Kenshō – 0,99€ (pôvodná cena 3,99€)

Začnite svoju cestu v tajomnom svete, v ktorom sa prelína príroda, čas a priestor. Vašou úlohou v logickej hre Kenshō bude správne pospájať bloky.

Hra je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac s čipom M1.

Kenshō 600x145 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #47 týždeň

This War of Mine – 1,99€ (pôvodná cena 13,99€)

V hre This War of Mine nebudete hrať ako elitný vojak, ale ako skupina civilistov, ktorí sa snažia prežiť v obkľúčenom meste, zápasia s nedostatkom potravín, liekov a neustálym nebezpečenstvom od ostreľovačov a nepriateľských mrchožrútov. This War of Mine ponúka úplne nový herný zážitok vojny videný z úplne z inej perspektívy.

This War of Mine 600x133 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #08 týždeň

Manual Camera 4 – 2,99€ (pôvodná cena 3,99€)

Aplikácia Manual Camera 4 obsahuje množstvo funkcií, ktoré nenájdete v aplikácii Kamera v iPhone alebo iPade. Ponúka manuálne nastavenia, umožňuje ukladať fotografie vo formáte RAW…

Pixel Widgets – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Pixel Widgets vám pomôže pridať vlastné retro widgety. Vyberte si z existujúcich návrhov, alebo si prispôsobte svoj vlastný pomocou viac ako 150 farebných motívov a písiem.

Capturate Pro – 4,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Aplikácia Capturate vám umožní zachytiť a anotovať objekty, ako sú stránky kníh, dokumenty, poznámky, vizitky atď., a pridať ich do svojich vlastných digitálnych poznámkových blokov.

MatchColours – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Táto aplikácia má tri hlavné funkcie: zladiť farby, vyfarbiť čiernobiele obrázky a LUT (LUT je súborom inštrukcií, akým spôsobom sa má upraviť farebnosť daného obrázku alebo videa)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.