V iStores štartuje už zajtra víkend plný zliav!

Nezmeškajte príležitosť získať produkty Apple s výraznou zľavou.

Vybrať si môžete iPhone, iPad, Mac, Airpods, Apple Watch a k niim aj množstvo ďalších produktov či príslušenstva. iPhone môžete získať už od 399 €, MacBook Air od 959 €, Apple Watch so zľavou 5%, AirPods od 125 € a ku každému iPadu aj darčeková poukážka až do 50 €.

Zároveň môžete využiť 10% zľavu na vybrané Macy či nákup na splátky s rozložením splátok až na 60 mesiacov. Zaplatiť môžete aj starším zariadením a ušetriť tak aj stovky eur vďaka iStores výkupu.

Akcia platí vo všetkých pobočkách iStores aj v eshope. Viac info nájdete na webe iStores.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.