Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #07týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Galaxy Genome – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Galaxy Genome je vesmírny simulátor v procedurálne generovanom vesmíre, ktorý ponúka viac a 2 miliardy hviezdnych systémov. Je to len na vás akú cestu si zvolíte, chcete sa stať najbohatším obchodníkom alebo najslávnejším pirátom…

Sketch Tree Pro – zadarmo (pôvodná cena 9,99€)

Aplikácia Sketch Tree je vytvorená špeciálne pre kreatívnych ľudí, ktorí radi kreslia. Jej maliarske a kresliace funkcie sú veľmi prevratné, ponúka až 80 rôznych štetcov, plátno môže byť zväčšené 64 krát, nástroje na rozmazávanie, pravítko, systém pokročilých vrstiev, ktoré môžu importovať obrázky na pozadí, skicovanie, čierny atrament…

Match Attack! – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Match Attack! je logická hra inšpirovaná tetrisom.

Rush Rally Origins – 2,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Hra Rush Rally Origins kombinuje klasickú pretekársku akciu, krásnu grafiku, fyziku s pohľadom zhora. Vydajte sa po 36. jedinečných etáp po celom svete, pričom každá z nich má možnosť zmeniť dennú dobu a počasie. Jazdite po mnohých náročných typoch povrchov vrátane snehu, štrku, špiny, blata a asfaltu v štyroch triedach vozidiel.

Hra je dostupná pre Apple TV a počítače Mac s čipom M1.

Evoland 2 – 0,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Evoland 2 je nástupcom pôvodného Evoland s vylepšenou grafikou, kde budete cestovať časom, s jednoduchou hrateľnosťou, ktorá sa bude postupne vyvíjať, ako sa budete pohybovať v príbehu. Hra sa bude postupne meniť z “pixelovej” grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie  Evoland 2 je oveľa väčšia hra a v srdci klasické RPG, s komplexným scenárom založeným na cestovaní v čase. Môžete očakávať desiatky postáv s vlastným prostredím a ambíciami a diametrálne odlišnými hernými štýlmi, ktoré sú spojené s príbehom a akciou hráča. Evoland 2 je plný humoru a odkazov na klasické hry, ako napríklad Mario, Street Fighter a Bomberman a ďalšie legendy rôznych žánrov. 

Evoland 2 vyšla aj vo verzii pre PC a podporuje aj Apple TV.

DashTabs – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

DashTabs poskytuje jednoduchý prístup k vývojárskym nástrojom ako sú Firebase, AdMob, RevenueCat a App Store Connect atď. Môžete sledovať svoje analýzy, sledovať predaje svojej aplikácie,spravovať zostavy aplikácií a metadáta.

Time Portal – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Aplikácia Time Portal vám umožňuje cestovať časom a získať jedinečný pohľad do minulosti. Môže si pozrieť viac ako 700 000 fotografií nasnímaných od konca XIX storočia až po súčasnosť a porovnat dnešný svet so svetom pred 20 alebo 100 rokmi.

Pindoo RSS – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Pindoo je RSS čítačka, pomocou ktore môžete spravovať svoje informačné kanály a články. Aplikácia je dostupná pre iPad, iPhone a počítače Mac s čipom M1.

Huntdown – 4,99€ (pôvodná cena 7,99)

Uličky budúcnostii, ktoré sú plné chaosu, kde vládnu zločinecké gangy a kde sa policajti boja vkročiť, môžu mesto oslobodiť od skazenej päste zločinu iba lovci odmien. Zničte zločinecké podsvetie a zabite v tejto na tvrdo uvarenej komicko – akčnej arkádovej strieľačk Huntdown.

Hra získlala na všetkých platformách (PS4, PC, Nintendo Switch) množstvo pozitívnych recenczií:

10/10 – GameReactor
10/10 – Retro 101
9/10 – Nintendo Life
9/10 – PC Invasion
5/5 – Daily Star

Hra Huntdown je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac s čipom M1.

Neighbours back From Hell – 3,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Neighbours From Hell je klasická logická hra o zvláštnej reality show, v ktorej je vašou úlohou robiť zle svojmu arogantnému susedovi a to veľmi kreatívnym spôsobom…

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.