Apple predstavil špeciálnu edíciu NBA Powerbeats Pro

Variant je venovaný 75. výročiu basketbalovej ligy. Kedy bude dostupný?

Limitovaná edícia, ktorá vznikla v spolupráci s kanadskou značkou Better, má popri tradičnom logu Beats na sebe aj logá NBA a spomínanej firmy Better. Zaujímavosťou je odlišná farba štupľov – jeden je v červenej a druhý v modrej farbe ako odkaz na farebnú identitu NBA. Bezdrôtové slúchadlá budú k dispozícii v USA od 19. februára za 245 dolárov.

Pôvodné Powerbeats Pro boli na trh uvedené pred tromi rokmi a išlo o vôbec prvé slúchadlá značky Beats, ktoré boli bezdrôtové.

zdroj: Beats

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.