Nový 11″ iPad Pro či Studio Display s technológiou mini-LED tento rok asi nedorazia

Displeje s novou technológiou budú podľa analytika Ming-Chi Kua meškať kvôli nákladom.

Tento rok by mal Apple podľa očakávaní aktualizovať jediný existujúci produkt s mini-LED a tým je 12,9-palcový model. Okrem najväčšieho z Apple tabletov disponujú rovnakou technológiou aj 14 a 16-palcový MacBook.

V prípade, že update sa bude týkať iba iPadu Pro s mini-LED, nedočkáme sa teda ani nového variantu Studio Display. Toto tvrdenie Ming-Chi Kua je však v kontraste s vyhlásením iného analytika, ktorý sa špecializuje práve na displeje, Rossa Younga. Ten začiatkom týždňa uviedol, že Apple by mohol predstaviť 27-palcový mini-LED monitor v júni. Novinka by podľa neho mala ponúknuť rozlíšenie 5K či ProMotion pre 120Hz obnovovaciu frekvenciu.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.