macOS Monterey 12.3 prináša Universal Control pre váš Mac či iPad

Nový update je touto funkciou ešte viac prepojený s ďalšími systémami.

Update je v poradí treťou veľkou aktualizáciou systému predstaveného v októbri 2021. macOS 12.3 vychádza viac ako mesiac po predchádzajúcej verzii, ktorá riešila zraniteľnosť Safari.

Spomínaná funkcia Universal Control umožňuje v praxi ovládať viacero Macov či iPadov jednou myšou, trackpadom či klávesnicou. Okrem toho prináša update nové emoji, možnosť pridávať poznámky k položkám v iCloud Keychain, priestorový zvuk pre podporované AirPods na Macoch s M1, či opravy známych chýb.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.