iPhone SE 4. generácie bude vychádzať zrejme z iPhone XR

iPhone XR Header
Vyzerá to, že aj napriek málo populárnemu iPhone SE 3. generácie to Apple s lacnejšími telefónmi nevzdáva.

Ross Young, analytik spoločnosti Display Supply Chain Consultants tvrdí, že Apple naozaj pripravuje redizajnovanú 4. generáciu iPhone SE. Zariadenie by malo disponovať 6.1-palcovým LCD displejom s výrezom.

Pôvodne očakával, že mobil by mohol mať v displeji kruhový výrez pre kameru a senzory. Vyzerá to však, že Apple sa ulakomí na starší druh displeja, aký môžeme poznať z iPhone X až iPhone 12. Nie je však jasné, či bude zariadenie zabezpečené pomocou Face ID alebo Touch ID. Existuje možnosť, že namiesto snímania tváre sa Apple rozhodne integrovať snímač odtlačkov prstov do Power Buttonu, podobne ako na iPade Air a iPade mini.

S tým sa konieckoncov stotožňuje aj analytik Ming-Chi Kuo, ktorý už skôr vyjadril presvedčenie, podobne ako novinár Mark Gurman, že Apple pripravuje aktualizovaný iPhone 11 s 5G pripojením. Súbežne sa objavilo tvrdenie, že zariadenie môže vychádzať z iPhone XR. V princípe sa jedná o podobné produkty, rozdiel je v počte fotoaparátov na zadnej strane. iPhone XR má jeden, iPhone 11 dva.

Predstavenie zariadenia sa očakáva v roku 2024.

Zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.