Apple predstaví 27″ Pro Display XDR zrejme už začiatkom budúceho roka

Apple môže budúci rok predstaviť nový a menší externý displej. Myslí si to Ross Young, analytik spoločnosti Display Supply Chain Consultants (DSCC).

Analytik vraví, že už v prvom štvrťroku 2023 by Apple mohol ohlásiť ďalší externý displej vo svojej ponuke. Pôvodne očakával jeho predstavenie na WWDC, následne oznámil, že produkt bol odložený na október, pretože vývoj nebol hotový. Ako už vieme, októbrový event sa nekoná, ale to nie je dôvodom na odloženie produktu. Na svedomí je opäť nestíhanie termínov zo strany inžinierov. Kvôli tomu je zrejmé, že Apple predstaví nový produkt v čase od januára do marca. Ďalším faktorom pre odklad produktu sú zrejme problémy s dodávkou displejov pre Mac, Studio Display a Pro Display XDR.

Nový 27-palcový displej by mal disponovať mini-LED panelom s ProMotion technológiou, a teda obnovovacou frekvenciou až 120Hz. Očakáva sa, že ponúkne podobné parametre ako dnešný 30-palcový Pro Display XDR, ale nebude jeho náhradou. Otázna je aj cena. Dnešný Studio Display začína na 1749€, kým Pro Display XDR začína na 5499€.

Zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.