Apple už údajne otestoval OLED displeje pre iPhone 14

Chystaná tohtoročná generácia iPhonu sa blíži k zahájeniu masovej výroby.

Panely s OLED technológiou majú byť určené pre štandardné iPhony 14 s 6,1-palcovou uhlopriečkou. Ich produkcia má odštartovať medzi júlom a augustom.

Výrobcom OLED panelov je čínska spoločnosť BOE. Firma čelila v minulosti riziku vylúčenia z dodávateľského reťazca Apple, keď tajne zmenila hrúbku komponentov v paneloch pre iPhone 13. Nasledovala cesta výkonného manažmentu BOE do Cupertina, kde situáciu s kalifornskou značkou vyriešili. Panely boli opätovne schválené, čiastočne aj pre udržanie konkurenčného tlaku na Samsung a LG, ktorí predstavujú ďalších dodávateľov. Očakáva sa však, že objednávka komponentov od BOE dosiahne maximum piatich miliónov kusov.

Firma má oproti konkurentom niekoľkotýždňový sklz, aj napriek tomu by však iPhone 14 mal doraziť v obvyklom jesennom termíne.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.