Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #27 týždeň

Ďalší víkend a ďalšie pokračovanie nášho výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iOS zariadenia a počítače Mac.

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

911 Operator- 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

V 911 Operator prevezmete úlohu dispečera, ktorý sa musí rýchlo zaoberať prichádzajúcimi správami. Vašou úlohou nie je len vyzdvihnúť hovory, ale aj reagovať na situáciu. Niekedy podanie inštrukcií prvej pomoci, inokedy je nevyhnutná intervencia polície alebo záchranárov. Majte na pamäti, že osoba na druhej strane linky sa môže ukázať byť otcom umierajúcej dcéry, teroristom alebo len žartom. Hra 911 Operator vyšla aj vo verzii pre herné konzoly PS4 a Xbox One a PC.

911 Operator 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #48 týždeň

112 Operator – 4,49€ (pôvodná cena 12,99€)

Infarkt, autonehoda, no aj mačka na strome. To je len časť situácií, ktorým budete čeliť ako dispečer v hre 112 Operator. Hra je pokračovaním 911 Operator a prináša všetok jeho obsah a DLC, ale zároveň aj 25x väčšie mapy, 60 nových hovorov a nové mechaniky.

Radio Commander – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Stratégia Radio Commander sleduje vojnu vo Vietname, v ktorej stojíte na strane Američanov ako veliteľ mnohých jednotiek. Ich životy závisia na vašich rozhodnutiach a správnom odhade situácie, pričom sa musíte spoľahnúť na svojich mužov a ich správy z terénu.

Zo slúchadla k vám budú doliehať informácie o pozícii nepriateľov, presunoch jednotiek a stratách na životoch na oboch stranách. Tieto informácie si sami poznačíte na mape pomocou žetónov, prípadne si napíšete vlastné poznámky.

Incredibox – 1,09€ (pôvodná cena 3,49€)

Incredibox je hudobná aplikácia, ktorá vám umožní vytvárať si vlastnú hudbu pomocou veselej partičky beatboxerov. Vyberte si svoj hudobný štýl a začnite svoj mix nahrávať a zdieľať.

Crypt of the NecroDancer – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Hra na štýl dungeonov, no so zaujímavou požiadavkou. Môžete sa hýbať iba do rytmu muziky. Neplatí to ale iba pre vás ale aj pre nepriateľov. Z nepriateľského útoku sa tak stáva tanečná scénka ako z muzikálu. Ešte aby začali nepriatelia spievať… Za každý pohyb mimo rytmu budete potrestaný, no akonáhle sa naučíte pohybové prvky vašich nepriateľov, z hry sa rázom stane majstrovské dielo. Hra je náročná a každý dungeon je náhodne generovaný, takže pamätať si pohyby, umrieť a následne ich opakovať bude viesť k smrti hneď v úvode úrovne.

Hra Crypt of the NecroDancer je dostupná aj pre Apple TV.

Game Dev Story – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

V tejto jedinečnej hre budete riadiť vlastné herné štúdio a vašou úlohou je vytvoriť hru s multi – miliónovými predajmi.

Hra je kompatibilná aj s počítačmi Mac s čipom M1.

Football Manager 2021 Touch – 9,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Hovorí sa, že futbal je hrou správnych rozhodnutí a každý môže voliť podľa svojho uváženia, avšak vo Football Manager 2021 je rozhodnutie len a len na vás. Na vás záleží, koho podpíšete, koho predáte aj ako si poradíte s rozpočtom. Postavíte taktiku na hráčoch, ktorých máte k dispozícii, alebo ich tvrdým tréningom sformujete tak, aby hrali celkom podľa vašich predstáv. V hre čaká na vás 117 líg z 52 najväčších futbalových národov sveta. Rozhodnete sa pre úspech na domácej pôde, alebo pre dobrodružstvo v zahraničí.

Pavilion: Touch Edition – 2,29€ (pôvodná cena 4,59€)

Pavilon je logická hra, ktorá vás hodí priamo do svojho tajomného a atmosférického sveta bez akýchkoľvek návodov alebo začiatočných vysvetlení. Hra získala množstvo ocenení a kladných recenzií:

An indie gaming masterclass in how to do things differently. You really, really need to play this one.”
9/10 – Pocket Gamer
„Pavilion is definitely a testament to what mobile games are capable of.“
9/10 – AppAdvice
“It will make your eyes wish they never had to look at anything else, ever, again.”
AppSpy

Hra Pavilion: Touch Edition je dostupná aj pre Apple TV.

Heal: Pocket Edition – 1,09€ (pôvodná cena 5,59€)

Heal je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou sprevádzať starčeka v temnom svete s rovnomerným názvom Heal. Hra dostala na App Store množstvo kladných hodnotení a je dostupná aj v českom jazyku.

Hra je kompatibilná aj s počítačmi Mac s čipom M1.

Niffelheim – 5,49€ (pôvodná cena 7,99€)

Ako statočný bojovník ste padli v bitke, avšak namiesto zaslúženého mieru v Asgarde je vaša duša uväznená v drsnom svete Niffelheim. Prežite v tomto nepriateľskom svete, rabujte, preskúmajte nebezpečné miesta a nájdite cestu do Valhally. Niffelheim je akčná hra v ktorej budete zabíjať, vylepšovať svoje zbrane a brnenie, hľadať artefakty, miešať jedy…

Tutorial for Python – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Ako už aj názov prezrádza, aplikácia Tutorial for Python je určená pre tých, ktorí sa venujú alebo programovaciemu jazyku Python.

macOS

Lock Pro – 5,49€ (pôvodná cena 8,99€)

Aplikácia Lock Pro ochráni všetky vaše aplikácie pred neoprávneným spustením heslom, prípadne Touch ID.

Bridge Constructor: The Walking Dead – EPIC Store- zadarmo (pôvodná cena 9,99€)

Bridge Constructor: The Walking Dead znie ako poriadne netradičné spojenie, keďže na jednej strane tu máme puzzle hrateľnosť a na druhej zase známe zombie univerzum. Ako to môže spolu fungovať? Hrateľnosť sa veľmi nemení vo svojom jadre, ale sú tu nové prvky. Do bezpečia musíte dostať vozidlá známe zo seriálového hitu a nechýbajú tu ani známe postavy, ako napríklad Daryl, Michonne alebo Eugene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť