Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #12 týždeň

Prinášame vám 12. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii z Apple Storu.

iOS/iPadOS/tvOS

oPHOTO – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Dajte svojim fotografiám na Facebooku alebo Instagrame svoj hlas pomocou aplikácie oPHOTO. Táto aplikácia vám umožní vložiť komentár alebo popis priamo do fotografií.

RAW Power – 8,99€ (pôvodná cena 10,99€)

RAW Powe?r je fotografický editor, ktorý je určený hlavne pre snímky zhotovené vo formáte RAW. Obsahuje množstvo filtrov, vstavanú galériu…

dB meter – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)  

Aplikácia meria hluk v okolí. dB meter je kalibrovaný podľa profesionálneho merača hluku OKTAVA 110A-PRO.

The House of Da Vinci 2 – 4,49€ (pôvodná cena 5,49€)

The House of Da Vinci je hra z dielne slovenského štúdia Blue Brain Games. V úlohe študenta slávneho Leonarda da Vinciho bude vašou úlohou vyriešiť mechanické hlavolamy a objaviť skryté tajomstvá. Prejdite sa úchvatným prostredím talianskej renesancie a využite cestovanie časom, aby ste ovplyvnili svoje okolie

Hra je dostupná v slovenskom a českom jazyku.

Tempest Pirate Action RPG – 4,49€ (pôvodná cena 8,99€)

V hre Tempest Pirate Action RPG sa budete plaviť v úlohe odvážneho piráta po šírych moriach. Vaša loď musí byť po zuby ozbrojená, posádka vždy pripravená a obchodné znalosti vycibrené. Iba tak porazíte ostatných pirátov a mýtické príšery, medzi ktorými nechýba legendárny Kraken. Hra kombinuje bojový žáner so stratégiou a RPG prvkami.

Tempest Pirate Action RPG 600x155 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #20 týždeň

Crypt of the NecroDancer – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Hra na štýl dungeonov, no so zaujímavou požiadavkou. Môžete sa hýbať iba do rytmu muziky. Neplatí to ale iba pre vás ale aj pre nepriateľov. Z nepriateľského útoku sa tak stáva tanečná scénka ako z muzikálu. Ešte aby začali nepriatelia spievať… Za každý pohyb mimo rytmu budete potrestaný, no akonáhle sa naučíte pohybové prvky vašich nepriateľov, z hry sa rázom stane majstrovské dielo. Hra je náročná a každý dungeon je náhodne generovaný, takže pamätať si pohyby, umrieť a následne ich opakovať bude viesť k smrti hneď v úvode úrovne.

Hra Crypt of the NecroDancer je dostupná aj pre Apple TV.

Tallowmer‪e‬ – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Zoberte štít, zbrane a objavte nekonečný svet dungeonov v hre Tallowmer‪e‬.

Severed – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre sa prevtelíte do jednorukého bojovníka, ktorý sa vydá hľadať svoju rodinu. Severed bola ocenená titulom najlepšia hra roku 2016 pre iPad.

Titan Quest: Legendary Editio‪n‬ – 14,99€ (pôvodná cena 19,99€)

Titani, bohovia pred bohmi, utiekli zo svojho večného väzenia, aby vyslali skazu na zem. V tomto zápase medzi novými a starými bohmi to nakoniec budú ľudský hrdinovia, kto rozhodne o osude ľudstva. V tejto RPG hre sa budete musieť prebojovať Antickým svetom a odhaliť tajomstvá potrebné k uväznenie starých bohov.

Legendary Edition navyše obsahuje 2 DLC (Immortal Throne, Ragnarök, Atlantis) a nový Endless režim.

Rudok‪u – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Roduku le logická hra s číslami.

Samorost 2 – 1,09€ (pôvdná cena 3,49€)

Samorost 2 je umelecky pojatá adventúra od českých tvorcov Amanita Design, ktorá vás okúzli svojim surrealistickým spracovaním od krásnej osobitej grafiky, až po pôvodnú hudbu.

S malým škriatkom sa vydávate za záchranu svojho psíka, ktorého uniesli zlí mimozemšťania. Na ceste za svojim štvornohým kamarátom stretnete množstvo zvláštnych bytostí a mechanizmov a vyriešite veľa originálnych úloh.

Devízou hry je hlavne unikátna atmosféra fantastického sveta, ktorý by sa dal prirovnať napr. k románu Malý princ od francúzskeho spisovateľa Antoineho de Saint-Exupéryho.

Samorost 3 – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Príbeh hry Samorost 3 sleduje dobrodružstvo známeho škriatka v bielom. Tentokrát sa jeho eskapády točia okolo štyroch kúzelných trubiek
(hudobných nástrojov), ktorými mnísi-ochrancovia spravovali svet.

Samorost 3 600x119 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #4 týždeň

The Almost Gone – 1,09€ (pôvodná cena 3,49€)

V hre The Almost Gone sa musíte pripraviť na cestu medzi životom a smrťou, izolovaný a sám. Vašou úlohou bude rozlúštiť uštipačné pravdy, ktoré viedli k vášmu osudu.

Space Agency 213‪8‬ – 3,49 (pôvodná cena 5,49€)

Je čas objaviť úplne novú slnečnú sústavu. V hre Space Agency 2138 bude vašou úlohou stavať rakety, lietať do iných galaxií a ťažiť zdroje. Tieto zdroje použite na vytvorenie ďalších rakiet alebo ich predajte, aby ste zarobili peniaze.

macOS

Civilization VI – 32,99€ (pôvodná cena 59,99€) 

V strategickej hre  Civilization VI sa opäť sa postavíte proti najslávnejším vodcom ľudskej histórie pri stavbe svojej mocnej ríše. Šiesty diel sľubuje byť tým najkrásnejším a najkomplexnejším dielom v histórii.

Thein‪e‬ – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

Aplikácia Thein‪e‬ zabráni tomu, aby sa Mac uspal, stlmil obrazovku alebo spustil šetrič obrazovky.

RAW Power – 32,99€ (pôvodná cena 39,99€)

Po iOS verzii fotografického editora je v akciovej cene aj verzia pre macOS. Takže môžete začať s editovaním na iPade alebo iPhone a dokončiť prácu na Macu, alebo opačne.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.