Vyšli nové betaverzia viacerých OS pre vývojárov

Apple vydal v poradí druhú testovaciu verziu nových operačných systémov, ktoré predstavil na nedávnej WWDC konferencii – iOS a iPadOS 15, watchOS 8 a tvOS 15.

iOS a iPadOS 15 či watchOS 8. To sú systémy, ktoré aktuálne ponúkajú novú betu pre developerov. Inštalácia pomocou profilu, ktorý je možné stiahnuť z Apple Developer Center, sa odporúča na sekundárne zariadenie. Softvér môže obsahovať chyby, keďže je stále v procese ladenia pred finálnym vydaním.

Toho by sme sa mali dočkať na jeseň, ak však radi testujete nový softvér, public beta by mala byť dostupná už budúci mesiac.

zdroj: Apple

komentáre
  1. Článok absolútne o ničom… Beta verzie vychádzajú veľmi často. To má aký význam informovať o tom, že vyšla betaverzia? Tých málo slovenských a českých vývojárov, ktorí potrebujú beta verzie, to sleduje. A tí, ktorým to netreba, tak ich to vôbec nezaujíma.

    2
    1
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.