Koncept prezentuje možnú podobu iPhonu 13 Pro

Tohtoročný modelový rad Apple smartfónu by mal dostať menší výraz a naopak väčšie šošovky fotoaparátu.

Trojrozmerné vizualizácie vznikli v kooperácii ConceptCreatorLetsGoDigital. Už predtým počas roku unikli nákresy, ktoré naznačujú, že v prípade očakávanej novinky nepôjde o dramatický redizajn. Nový iPhone tak bude skôr pomyselným iPhonom 12S. Je to pochopiteľné, keďže iba pred rokom prešiel produkt zásadnou premenou.

 

Napriek zachovaniu kľúčových prvkov nového hranatejšieho dizajnu, ktorý prišiel s predstavením minuloročného iPhonu, však samozrejme dostane aj viacero zmien. Nákresová dokumentácia naznačuje, že nová generácia bude mäť väčšiu hrúbku a narastú aj rozmery kamery, konkrétne šošoviek. Druhá spomínaná zmena sa predpokladá minimálne pri modeloch s označením Pro.

Tým, ktorým pohľad na výrez v hornej časti displeja spôsobuje migrény, prinášajú rendery dobrú správu. Prvok, v ktorom sa nachádza predná kamera, reproduktor, Face ID a ďalšie technológie, síce úplne nezmizne, avšak mal by byť o niečo menší.

Predstavenie nového iPhonu sa očakáva zhruba o tri až štyri mesiace. Nedávno dokonca analytici Wedbush prišli so spresňujúcim odhadom k termínu odhalenia.

zdroj: LetsGoDigital, ConceptCreator

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.