Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.

Update iOS 14.7 prichádza dva mesiace po predchádzajúcej verzii. Podľa oficiálnych informácií obsahuje podporu pre nedávno predstavený MagSafe Battery Pack, ktorý je kompatibilný s najnovšou generáciou iPhonu.

Ďalej aktualizácia prináša funkciu Apple Card Family pre kombinované kreditné limity ako aj nové funkcie pre HomePod a apku Počasie.

Zaujímavosťou je, že s vydaním iOS 14.7 neprišiel aj iPadOS 14.7. Updaty pre iPhony a iPady v minulosti tradične vychádzali naraz.

zdroj: Apple

komentár
  1. No najhlavnejsie na tom update je ze fixli problem prehravania lossless audia z iphonov atd. Neuveritelne vela ludi malo s tym problem ked songy prestali hrat po 15s…mna vratane a mal som pekne nervy na to :) teraz to uz zda sa funguje

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.
pokračovanie článku

Nový malvér ohrozuje macOS

Vďaka rastúcej popularite macOS sa tento operačný systém stáva aj atraktívnejším cieľom pre malvér. Bola len otázka času, kedy sa do macOS dostane nový druh škodlivého softvéru.