Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.

Update iOS 14.7 prichádza dva mesiace po predchádzajúcej verzii. Podľa oficiálnych informácií obsahuje podporu pre nedávno predstavený MagSafe Battery Pack, ktorý je kompatibilný s najnovšou generáciou iPhonu.

Ďalej aktualizácia prináša funkciu Apple Card Family pre kombinované kreditné limity ako aj nové funkcie pre HomePod a apku Počasie.

Zaujímavosťou je, že s vydaním iOS 14.7 neprišiel aj iPadOS 14.7. Updaty pre iPhony a iPady v minulosti tradične vychádzali naraz.

zdroj: Apple

komentár
  1. No najhlavnejsie na tom update je ze fixli problem prehravania lossless audia z iphonov atd. Neuveritelne vela ludi malo s tym problem ked songy prestali hrat po 15s…mna vratane a mal som pekne nervy na to :) teraz to uz zda sa funguje

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.