V iOS 14.7 nemusí kvôli chybe fungovať odomykanie Apple Watch pomocou iPhonu

Medzi novými verziami operačných systémov, ktoré Apple vydal tento týždeň, je aj update pre iOS. Ten však podľa potvrdenia spoločnosťou obsahuje pre niektorých nepríjemný bug.

Chyba postihuje majiteľov iPhonov s Touch ID technológiou, ktorí majú smartfón spárovaný s Apple Watch. Problém sa prejavuje nefunkčnosťou funkcie odomykania hodiniek iPhonom (Unlock with iPhone).

Dočasným riešením, ktoré Apple poskytol, je zadať prístupové heslo na Apple Watch. Chybu sľubuje odstrániť v nasledujúcej aktualizácii.

Ak patríte k ľuďom, ktorí si passcode pre svoje smart hodinky nepamätajú, máme pre vás zlú správu. Zariadenie budete musieť resetovať.

zdroj: Apple

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.