V Apple Arcade už dva mesiace nepribudli žiadne novinky

Herná platforma Apple obvykle každý týždeň do apríla rozširovala katalóg titulov. Zdá sa, že to už neplatí.

Ešte 2. apríla spoločnosť oznámila sprístupnenie 30 nových hier, čím by sa celkový počet titulov dostal cez číslo 180. Pribudnúť mali v dohľadnej dobe, no doteraz sa tak nestalo. Prešlo osem týždňov bez toho, aby Apple Arcade pridal vôbec nejakú novinku. Zdá sa, že si platforma berie oddychový čas, kým sa Apple sústredí na mobilné hry s novinkami o predplatnom pre tento segment.

Očakáva sa, že zvyk pridávať v piatky na týždennej báze nové hry, obnoví Apple Arcade 4. júna.

Službu Apple spustil v septembri 2019 s modelom predplatného bez reklám a bez nákupov v hrách za fixný mesačný poplatok 4,99 € alebo ako súčasť balík Apple One.

zdroj: MacRumors

komentár
  1. “V Apple Arcade už dva mesiace nepribudli žiadne novinky” – to je teda smutná správa, hotová katastrofa.

    2
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.