Apple TV aplikácia vyšla pre Android TV OS

Apple o tom informoval na svojom Twitteri. Apka je dostupná pre väčšinu zariadení.

Televízie ako aj streamovacie zariadeniaAndroid TV OS tak môžu využívať aplikáciu Apple TV. Google ešte v závere minulého roku ohlásil jej príchod do svojho ekosystému pre televízie. Používatelia budú mať vďaka apke prístup aj k obsahu Apple TV+. Stiahnuť si ju môžu cez Google Play Store na zariadeniach s Android TV OS.

Apple TV je zároveň dostupná už aj pre stream Nvidia Shield. Ešte v novembri 2020 ju Apple sprístupnil aj pre herné konzoly Xbox.

zdroj: Apple

komentár
  1. Na mojom Philips 65PUS8505/12 to v Google play store sice vidim, ale nemozem nainstalovat(device is not supported). Update firmveru som spravil a ani to nepomohlo. Co uz skoda…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.